Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudom meg hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávid2727 kérdése:

Miből tudom meg hogy a barátom feleségnek tetszem e?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lenék kíváncsi mik azok a jelek amiből biztosra tudhatnám?

Vannak jelek de nem egyértelműek!! Pl.: Barátom olyan féltékeny rám hogy

ha nincs otthon nem mehetek el hozzájuk pedig mondtam neki h soha nem

kezdenék ki a feleségével meg nem is volt szokásom soha nem értem!!

Szoktunk együtt iszogatni náluk miután a felesége egy kicsit beivott és jó érzi magát és elengedi magát olyan mélyen a szemebe néz zavarba jövök jókat beszélgetünk de közbe meg úgy csinálja mint ha ez természetes lenne!!

De nem csak akkor ha csak elmegyek hozzájuk és közelebb lépek látom h kicsit zavarba van de vált és nem értem h mivan nem értem kidugja nyelvét rám közbe néz !!! Amúgy soha nem voltam rosszban a barátommal se a feleségével mind a kettővel meg beszélek mindent segítek nekik!!!!

Lassan kényelmetlen lesz ez az egész nekem!!!

Előre is köszönöm válaszaitokra!!!!



2014. nov. 14. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés talán kérdezd meg a barátodat hogy mi a probléma!!!!
2014. nov. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. A barátod feleségével? Észnél vagy?! Legyen már benned annyi méltóság, hogy ezen még gondolatban sem töprengsz el..


2. Szerintem nem akar tőled semmit, a szemedbe néz, mert részeg és nincs tisztában a tetteivel. Csak bemeséled, hogy zavarba jön, vagy alapból ilyen természetű, vagy csak azért van zavarban, mert gáznak érezte, hogy részegen téged bámult.


Ennyi! Ne akarj semmit a nőtől, ne legyél se ggfej.

2014. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tudol olvasni ne írj
2014. nov. 14. 00:39
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja és soha nem mutattam olyan jeleket h nekem tetszik!!

Ezért se értem!!!

2014. nov. 14. 00:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom ezt Te nem érted.

Szard már le a barátod feleségét, te nem miatta mész át.

Ha meg mély szemezőst játszik, alapból kerülném, mert van bennem becsület, és soha nem kezdenék ki barát nőjével!

2014. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösy értem!!!
2014. nov. 14. 01:05
 7/7 Balanus_concavus ***** válasza:
Szívesen!!!4!!négy!!!!
2014. nov. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!