Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély új párkapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély új párkapcsolatra annak akit egykor szerettek?

Figyelt kérdés
Nemrég baleset ért,az arcom elég nagy százaléka megégett,az utcára sem merek kimenni már,mert mindenki leprásként kezel,és gúnyos tekinteteket kapok. Egykor barátnöm volt és sok évig voltunk együtt,és szeretett is,de balesetem után elfordult töllem és keresett egy szebb arcút,akivel új életet kezdhet és akivel nem égeti magát az utcán. Mindig is azt hittem hogy a belső fontosabb mint a külső. Ezek szerint nem?
2014. nov. 14. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak ez miatt hagyott el,akkor ne sajnáld! Majd lesz más,aki elfogad olyannak amilyen vagy:) Fel a fejjel!
2014. nov. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat az eleg gaz... :/ szegenykem. De am szamit a belso is, de ha nem tudunk kulsoleg vonzodni az illetohoz az mar felejtos... En megertelek teged is meg a volt baratnodet is... Es ezert mondom h biztosan szeretett, nem poenbol volt veled eveken at... De ez biztos neki is betett... Max annyit tehetsz h atoperaltatod magad :") vagy passz... De tenyleg nem tudom mit tegyel ilyen esetben.. Probald a legtobbett kihozni a kulsodbol... Vki biztosan elfogad igy is... Bar erre eleg kicsi az esely... Es nem elszomoritani akarlak, de akarki akarmit mond igenis szamit egy picit a kulso..
2014. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is; nagyon sajnálom.. Én annyira szeretem a barátomat, hogyha akármi is történne vele (tegyük fel ugyanaz, mint veled), bármennyire is csúnyulna el az arca, ugyanúgy kötődnék hozzá és szeretném. Nem tudom elképzelni hogyan lehet valakitől csakis a külsejének megváltozása miatt eltávolodni... tényleg sajnálom.

Szerethetnek így is. Persze hogy szerethetnek..! Volt egy barátnőm, aki annyira beleszeretett egy mozgássérült (sánta, bottal járó) ismerősömbe, hogy már 2 gyerekük is van azóta... :) Az ilyen dolgok nem mindenkinél kizáró okok. És ha találsz olyat, aki így szeret meg, annál legalább tudni fogod, hogy ő tényleg azért szeret, aki vagy, nem pedig azért, amilyen - külsőre.


Kitartás kell csak, és minél pozitívabb hozzáállás.. meg persze hogy merj kimenni az utcára.. ! :) Mutasd meg az embereknek hogy nem szégyelled el magad ha megbámulnak, és nem érdekel hogy mit gondolnak rólad. Sok-sok erőt kívánok neked ehhez..! :)

2014. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!