Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély komoly párkapcsolatr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély komoly párkapcsolatra fiatalabb fiúnak egy idősebb nővel?

Figyelt kérdés
Úgy érzem lelkileg szellemileg ilyen párkapcsolatra vágyom.21 éves, jóképű, helyes srác vagyok a fiatalabb lányok nem keltik fel túlságosan a figyelmem és szexuálisan sem vonzódom hozzájuk annyira mint egy egy vonzó komoly 35-40 éves nőhöz.Jobban bízok bennük minden téren(lelki, bizalmi, szexuális).Van esélyem egy ilyen nőnél csak úgy az életben egy "vétetlen" folyamán szerintetek? (Legfőképp az ilyen korú nők véleménye érdekel) UI.: Remélem vannak itt normális emberek de ha te "trollkodni", hülyülni jöttél, lapozz tovább

#fiú #Párkapcsolati korkülönbség
2014. szept. 17. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Van egy ugyanilyen ismerősöm, akinek volt több ilyen kapcsolata. Van esély.
2014. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Bevallom hogy az is érdekel hogy az emberek ezt mennyire vetik meg?

Én azt tapasztaltam hogy vannak páran..(:S)

Ettől tartok..

2014. szept. 17. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan fiatalabb is vagyok némileg mint amit írtál, és köztünk a férjemmel csak 3 és fél év korkülönbség van, de ettől függetlenül házasok vagyunk, tehát elég komoly a dolog:) Szóval minden oké annak ellenére hogy én nőként vagyok idősebb.


Ha találsz megfelelő partnert, nem lesz semmi probléma, és működhet simán.


Mások véleménye meg ne érdekeljen!!!!!

2014. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:

Sajnos megvetik de vigasztaljon h minden csoda 3 napig tart...

De arra készülj fel h lesznek akik szerint "vicces" lesz erre megjegyzést tenni... Ja és te leszel a hülye ha nem érted a poént....

2014. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem vetettem meg őt. Nem is szóltam be neki. Amikor megkérdeztem tőle, hogy miért szereti jobban az érett nőket, normálisan megválaszolta, én meg elfogadtam. A fröcsögő b*zik meg senkit nem érdekelnek, ne törődj velük. :)
2014. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah, első voltam. 24/F
2014. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Van, aki képes pusztán csak azt nézni h boldog az ember de sokan azt hiszik h viccesek a hasonló megjegyzések mint "s a gyereket hol hagytad?" és hasonlók. Sajnos volt hasonlóban részem:(
2014. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Van esélyed, ha kellőképpen komoly vagy és elkötelezett, komolyabban gondolkodsz a korosztályodnál. Az emberek véleménye meg ne érdekeljen, ha találsz ilyen párkapcsolatot, vállald fel és vigyázz rá :)!
2014. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van esélyed. Kérdés,hogy mennyire vagy türelmes ahhoz,hogy megtaláld. Van-e elég önbizalmad,hogy felvállald? Szerintem manapság az idősebb férfi kapcsolatot jobban lenézik.
2014. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van, de kevesebb mint ha korodbelit keresnél, gondolom ezt tudtad..vannak nők aki a fiatalabb férfiakat jobban szeretik, ajánlom keresgélj társkeresőn, több találatod lehet mint csak úgy "véletlen" folyamán....persze az is lehet csak szexkapcsolatot akarnak de ha megértitek egymást esetleg lesz belőle kapcsolat is..
2015. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!