Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem fogadja el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem fogadja el, hogy nem akarok tole semmit? Miert nem tud levegonek nezni?

Figyelt kérdés

vagy 4 eve egy bulin probalkozott nalam egy srac. GOndoltam hulyitem kicsit, de idokozben szoltak, hogy vigyazzal vele, mert ugy valtogatja a noket, mint mas a gatyajat.

A fiatal csajok szaladnak utana, ezt persze ki is hasznalja.

ezalatt az ido alatt, volt, amikor ugy ereztem, hogy kell nekem, volt, hogy neztem ot, de amint felem fordult, rogton elneztem. Bar lehetseges, hogy mondtak neki masok, hogy neztem ot.

Lassan 1 eve mar ra se hederitek, tetszik, de tudom milyen, nem szeretnem sajat magamat "megvagni", de ujabban o az, aki bamul(nem nezek ra, de latom, ha arrafele nezek , amerre o van). Par honapja elment elottem, megallt, amikor elem ert, es visszafordult, szabalyosan visszanezett ram, en meg neztem masfele.

Utana megint talalkoztam vele 2x is, elmentunk egymas mellett, szinten ra se hederitettem, erre o mindket alkalommal jo hangosan ramkoszont, hogy szia!

Masok szerint 10/10 es a pasi, kulsore.


2014. nov. 14. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ha kellenél neki nem csak bámulna.
2014. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!