Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok szerelmes lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szerelmes lenni belé! Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Ismerősömről van szó. Nem vagyunk együtt, de csókoloztunk, megölelt, magához húzott... szórakozni szoktunk együtt menni. :)

Sokat gondolok rá, remegek itthon, mint egy h.lye. :D szeretnék vele lenni, és ha belegondolok, hogy Ő létezik, akkor érzem a pillangókat. Kedvelem, nem akarok szerelmes lenni belé, mert nem akar velem együtt lenni. Jó volt vele lenni, de nem ismételhetem meg és ettől rossz, hogy így érzek...

20L


2014. nov. 2. 16:11
 1/5 anonim válasza:
szerintem szerelmes vagy!
2014. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Húszévesen már több eszed is lehetne, hogy nem csókolózol olyannal, akivel nem akarsz kapcsolatot...

Egyébként de, szerelmes vagy belé.

Megérdemled.

2014. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huszonévesen van annyi eszem, hogy viszonzom annak a csókot akihez énis vonzódom. Nyílván utána való beszélgetésből jött a válasz, hogy nem biztos, hogy jó ötlet lenne ebből egy kapcsolatot alakítani. :) De a kimerítő válaszod köszönöm.
2014. nov. 2. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
majd kihevered. ne beszélj vele. jó vagy neki thrill csajnak, de amúgy krvára nem akar veled összejönni. már rég rádcsaholna mint egy kutya ha bejönnél neki annyira, hogy felvállalna, mint barátőt. én is ezt szoktam, úgyhogy higgy nekem.
2014. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem lenne jó ötlet a kapcsolat? Volt bármi indok? Vagy te sem igazán akartad?
2014. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!