Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na csajok! Mondjátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na csajok! Mondjátok meg őszintén kérlek. Miért szoktatok fiúkat kinevetni? Nagyon érdekelne.

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
na találtunk mégegy 18 év alattit....
2014. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért fújod fel ennyire?:D Az olyanokat, akik kinevetnek (esetleg) a külsőd miatt, azokat csak le kell szarni magasról...Nem olyan nehéz dolog ez :D
2014. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Ha lányos dolgokat csinálnak, úgy viselkednek mintha homokosak lennének heteró léttükre, furán áll a hajuk, gázul bepróbálkoznak egy csajnál és kikosarazzák, elesik (mindenkin röhögök ha elesik, még magamon is :D) v ha viccet mond, de a viccmesélés persze pozitív értelemben :)

17/l

2014. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as én elítelem a nőverest de nagyon remélem valaki kioszt neked nehany pofont.
2014. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, #4 mi ilyet írtam????
2014. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem szerint ez nagyon, de nagyon rosszul esik. és már re se merek nézni a lányokra.
2014. nov. 14. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje heréket növesztened, erre a sok gyakoris (elnézést a kifejezésért) kis takonynak rá kéne jönniük, hogy itt az ideje változni, fejlődni...Aztán ha utána is hasonló cipőben fognak járni, sokadik próbálkozás után, akkor legalább elmondhatják magukról, hogy ők már bizony tettek a változásért, régen én is ilyen voltam, de már rengeteget változtam...:D
2014. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jézusom tényleg akkor csináljátok ezt?

Én egy levelet írtam a tanáromnak, de ő kinevezett.. És a többi tanárnak is megemlitette a lebelemez

2014. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#levelemet#
2014. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam senkit sem kinevetni.

Ha olyan sráccal sodor össze a véletlen, aki nagyon teszi a szépet és jó pocsék módon, (úgy hantázik, hogy majd' leszakad a plafon, műmájerkedik stb..) mosolygok és csóválom a fejem. Max szánom szegénykét, hogy még nem talált önmagára.

Véleményem szerint, aki kineveti az ellenkező nemet, (negatív értelemben, gúnyosan), az még éretlen gyermeteg agyú. Nem érdemes vele foglalkozni.

Férfiban is láttam már ilyet. És be is igazolódott. Nem volt sok esze.

2014. nov. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!