Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja rengeteg szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja rengeteg szép arcú srác, hogy rusnya?

Figyelt kérdés
Tudjátok,szoktak jönni az ennyirerondalennékmertmindenkieztmondjanemkelleksenkinek+mellé privátban küldenek képet, hogy mondjunk őszinte véleményt.Nem nőmágnesek voltak nyilván,de kedves vonású,jól kinéző fiatalemberek.Tényleg képesek egyes csajok lerondázni és lerombolni egy srác önbizalmát?16L

2014. nov. 14. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kapnak megerősítést, így ezt gondolják.
2014. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen képesek látod
2014. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

miért gondolja sok szép lány magáról hogy rusnya?:D


MERT ÖNBIZALOM HIÁNYOSAK!!!!!

2014. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
gyávák
2014. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem azt gondolom, hogy ronda vagyok, hanem hogy nem vonzó. Szabályos az arcom, szimmetrikus, nincs rajta semmi konkrét hiba, de egyszerűen nem férfias, nem az a maszkulin arc, ami tetszik a nőknek.
2014. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lányoknál vagy örök probléma vagy csak hatásvadászat, de fiúknál is előfordul az utóbbi?Nem tudom elképzelni, hogy valaki egyszerűen lerondázza őket.
2014. nov. 14. 20:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, engem sem rondáztak le soha. Még helyesnek is tituláltak. Ennek ellenére mindig mellőznek más pasikért, akiknek férfiasabb, markánsabb arca, erőteljesebb alkata van. Nem az a baj hogy ronda lennék, az a baj, hogy nem tetszem a nőknek.
2014. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha láttál volna valaha is tudnád.
2014. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, volt egy-két lány, akinek elvileg tetszettem, de amúgy pl. képcsere után ha elhívtam valakit valahová, akkor leléptek vagy elzavartak, ha odamentem valakihez ismerkedni, akkor se volt sok esélyem. Képcserénél sokszor nem volt semmi konkrétum, de mivel később elhíváskor kudarc ért, így nyilvánvaló, hogy nem tetszettem nekik. De olyan is volt, aki konkrétan megmondta, hogy nem tetszem neki. Aztán volt olyan bunkó nőszemély, aki megadta a fb-ját, hogy vegyem fel ismerősnek, megjelöltem, írtam neki, válasz semmi, és vissza sem igazolt. Mondjuk én szerintem nem tartozom a kérdésedben szereplő kategóriába, de szinte csak kudarcokat szedtem össze, ami eléggé lehangoló.
2014. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok ronda,de nagyon sokan nemcsak hogy leszóltak,de meg is aláztak több ember előtt is...

Meg hát ugye ha hosszú ideig nem kellünk senkinek,akkor azért az eléggé ront a dolgokon.Mint például nálam is,élőben még kb. soha egy csaj se mondta nekem,hogy de jól nézel ki például,pedig valóban nem vagyok csúnya,csak ebben a felszínes világban csak a jóképűen született srácoknak van esélye kb...

2014. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!