Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert szeretnem, hogy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szeretnem, hogy kicsit szenvedjen?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akibe evek ota szerelmes vagyok, en is tetszem neki, de nem kapott meg, kicsit jatszadoztam vele. Most tudtam meg rola, hogy annyi noje volt, mint csillag az egen.

Szeretem ot, de azt akarom, hogy szenvedjen, amiert nem kepes szeretni egy not csak kihasznalni


2014. nov. 15. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Te sem vagy jobb, hisz azelőtt is csak játszadoztál vele, mielőtt megtudtad volna.
2014. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy mi? No vagyok, es soha nem adtam oda neki magamat!
2014. nov. 15. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Még véletlenül sem lehet,hogy azért volt annyi nője,mert sok csak játszott vele,ahogy te is? Csak ő nem adta fel és tovább keresgélt?Te is bántani akarod.Így nem is fog megváltozni,mert azt látja,hogy nem érdemes.
2014. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hozzászólásom mi a búbánatos francért tűnik el?
2014. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!