Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy lány szerelmes belém, én is belé, de nagyon messze lakunk egymástól, és nem szeretném hogy szenvedjen?

Figyelt kérdés
én azt mondom hogy inkább nekem legyen rossz érzés
2011. febr. 26. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy oldd meg, hogy találkozhassatok, vagy közös megegyezéssel szakítsatok..
2011. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nekem kéne több órát utaznom a szerelmemhez én nem szenvednék hanem örülnék neki, hogy van akihez mehetek. Sajnos jelenleg nincs, de ez már nem ide tartozik. 15/L
2011. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jaj Kedveső Kérdező, a szerelem mindent legyőz!!

Nem kell sülve együtt lenni!! Attól még nem kell szenvedni.

Aztán majd pár év múlva összeköltöztök.


Az egyik osztálytársam a gimiben 1 hetes cserediák program alatt szerettek egymásba egy svéd fiúval. kb. negyedévente találkoztak 3 éven át, egy-egy hétre.

aztán a lány kiment svédbe érettségi után. azóta is együtt vannak. pedig a lány most visszajött pár év után itt tanulni, asszem. De együtt vannak.


Ja és a csaj végig mosolygós volt és boldog. és amikor találkoztak, öröm volt nézni őket.


ne már! a szerelmet nem szabad elengedni. az ritka kincs. életed nagy hibája lehetne. csak fel kell nőni a helyzethez.


Minden jót!

2011. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!