Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ne beszéljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ne beszéljek többet vele?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy fiút. Van köztünk némi korkülönbség, az én javamra..ő még suliba jár, én már dolgozom. Az ismeretségünk elején sokat láttuk egymást, hetente többször találkoztunk, nagyon tetszettünk egymásnak, aztán sajnos ez átalakult ilyen netes ismeretséggé, ami napi szinten folyik, de amióta én itt dolgozom, azóta nem találkoztunk,vagy nem volt rá nekem időm, vagy ő volt kórházban, de valahogy sehogy sem volt jó. :( Már meg sem merem kérdezni, és ő sem hozza szóba a dolgot. Valahogy beletörődtünk, hogy ez csak ennyi..vagy nem tudom. Mostanában többször meg is sértődünk egymásra, ami elég vicces tud lenni, aztán persze kibékülünk..és megy minden tovább ugyanúgy. Legutóbb elhatároztam, hogy akkor most tényleg nem beszélek vele többet, és egy hétig jól is ment a dolog, de aztán persze kibékültünk..valahogy sem ő, sem én nem tudjuk ezt a dolgot megszakítani, de reális esély meg nincs arra, hogy ebből bármi is lehetne, csak szenvedés az egész. Teljesen tanácstalan vagyok már ez miatt a dolog miatt..Nem tudom van-e valakinek valami jó ötlete, volt már valaki hasonló helyzetben? még annyit, hogy az nehezíti meg leginkább a dolgokat, hogy a srác nagyon visszafogott, szűkszavú, és zárkózott típus, szinte sosem beszél arról, hogy mi érez irántam (erre csak a viselkedésből tudok következtetni, mert nagyon türelmes velem, és érzem, hogy fontos vagyok neki, érdekli mi van velem, és nem csajozik azóta, amióta ismer, pedig pont olyan fiú, akire szerintem buknak a nők) én meg pont az ellentéte vagyok, én mindig elmondom, amit gondolok, meg elmondtam amit érzek, szóval neki nem lehetnek kétségei nagyon..Igazából az a dilemmám, hogy nem tudom mit tegyek, várjak még, hátha történik valami, vagy kezdjek el ismerkedni másokkal? Ne beszéljek többet vele?Mi lenne a legokosabb egy ilyen helyzetben?Valakinek valami ó ötlete van?

2014. nov. 15. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
TALALKOZZATOK és ültetek le errol a problémáról beszelni. És utana eldől :)
2014. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mondjatok le 1-2 kevésbé fontos dologról és találkozzatok élőben, aztán beszéljétek meg, hogy mi legyen.
2014. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne a jó, csak ez a találkozás dolog nem egyszerű..:( Igazából őneki nem..és emiatt sokszor azt is gondolom, hogy nem vagyok elég fontos neki..de nagyon érdeklődő, meg rengeteget keres..és érzem, hogy ez nem így van. Csak van benne valami gát..és már arra is gondoltam, hogy a korkülönbség zavarja..:(
2014. nov. 15. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szerencsés dolog, ha a nő idősebb a pasinál. Legfőképpen tartós kapcsolatban nem az. Szerencsére ebből minden lesz, csak tartós kapcsolat nem.

Másrészről mi az, hogy ne beszéljek többet vele? Miért ne beszélnél? Nekem kismillió exem van, de mindegyikkel (na jó, majdnem mindegyikkel) jó a viszonyom. Egy szakítás nem arról szól, hogy megdugom az orrom, és többet nem állok vele szóba, hanem arról, hogy értelmes ember módjára megbeszéljük, hogy ez nekünk nem megy.

2014. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi nem jártunk! Egyébként én meg pont ellenkezőleg, nem tartom a kapcsolatot egyik volt pasimmal sem, azok a dolgok le lettek zárva anno. De ez más..ezt nem tudom lezárni..meg igazából azt nem tudom, hogy ez mi..jó lenne ha elmozdulnának valamerre a dolgok..ha barátság lenne belőle, akkor jó lenne ha lehetne vele találkozni és beszélgetni, mint egy baráttal, ha meg kapcsolat, hát nekem az lenne a legjobb..:) De egyelőre egyik sem..:S és ő egyszerűen nem lép egyik irányba sem egyértelműen..:(
2014. nov. 15. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!