Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vok egy srácba de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vok egy srácba de a legjobb barátnőm tilt tőle pedig a fiú is szeret de ő mégse szereti és nem akarja h beszéljek vele:' (jah és ha beszélek vele akkor nem mehetek hozzájuk többet!?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
pfff. biztosan a barátnőd is szerelmes belé. nehogy már ő szabja meg hogy mit csinálsz.
2009. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!

Aki ilyet mond nem lehet igaz barát(nő)...vagy pedig tényleg Ő is szerelmes a srácba.Szerintem beszélj a csajjal kérdezd meg miért tilt a sráctól és mit gondol meddig tűröd el ezt.Beszéljétek meg,hátha kiderül mi a gond.

Ha pedig nem akkor mérlegelj és dönts.A srác kell,akivel szeretitek egymást vagy egy lány aki barátnőnek hittél,de lássuk be egy igaz barát nem ilyen.

2009. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne is menj hozzájuk többet. Ilyenekkel nem érdemes foglalkozni.
2009. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát b.ssza meg a barátnőd! Mit képzel ki f.sz ő?

Te meg ilyen idióta vagy, hogy eltilthatnak tőle? Akkor majd nem jársz a barátnődhöz, hanem több időt töltesz a barátoddal!

2009. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a csajjal. Az ilyen nem barátnő.

Nekem volt olyan barátom, akit barátnőm utált-és én ezt csak a szakítás után tudtam meg. Egyszerűen csak nem volt neki szimpatikus. Sosem voltak túl jóban, de egy viszonylagos szintet fenntartott a sráccal, és tekintettel volt rám annyira, hogy nem pocskondiázta. Imádom ezért.

Mondd meg a barátnődnek, hogy ehhez semmi köze. Nehogy már ő szabja meg az életed! Persze, nehéz, hiszen a legjobb barátnőd, de ha most ebben engedsz neki, később meg fogod bánni, hidd el...:S

Minden esetre sok sikert, remélem megoldódik a helyzet:)

17/L

2009. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tilthat meg neked semmit..max a szülők, vagy a tanáraid, mert van bizonyos norma, amit tartani kell...de ilyet...nem...ő is ugyanolyan ember, mint te...nem áll fölötted...
2009. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te meg kicsit se vagy hülye, hogy majd a barátnőd dönt helyetted h kivel!

De tudod mit, tényleg nem kéne még ennyi ésszel senkivel, már bocsika mert ebből még nagyobb balhé lenne, mennyi vagy te tökfejkém, 12?

2009. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi h segítettetek am az a baj h 3 éves korom óta ismerem a bnőmet de nem gondoltam volna ez róla am meg 15 vok és nem olyan könnyű ez mint gondolná pár embert mert itt egy 12 éves barátságról van szó és tuti h nem szerelmes belé a csaj mert idősebb a srácnál meg nálam is de majd lesz valami még egyszer köszönöm mindenkinek aki írt:D(ja és am sztem azért nem akarja h együtt legyek vele mert a srác haverját ki nem állhatja és én azzal is jóba vok vagyis barátilag)
2009. okt. 1. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!