Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Hogy reagáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogy reagáljátok le ha buszon, villamoson, metrón stb egy fiú félreérthetetlen mozdulatokat csinál felétek?

Figyelt kérdés
pl nyelvével nyalást imitál

2014. nov. 15. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére mifelénk kevés ilyen degenerált b*rom van, és azok se busszal, hanem inkább BMWvel járnak ;)

17/l

2014. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Mi a probléma azzal, ha fagyit akar?
2014. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha valamit akar, akkor jöjjön oda és mondja meg.
2014. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen primitivvel meg nem talalkoztam, de a kozepso ujjam felmutatasaval kedvesen koszontenem. Mondjuk ha olyan rossz pillanatomat fogja ki mint a szipus a villamoson, akkor lehet hogy nem ussza meg orrtores nelkul.
2014. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nagyon taszít az ilyen primitív viselkedés. Valószínűleg oda se néznék, ha esélyem van, arrébb is mennék.
2014. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4es te ilyen kemény csaj vagy? ;-)
2014. nov. 15. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, ha beborul az agyam akkor igen. :-)
2014. nov. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez izgi... :D
2014. nov. 19. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!