Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú megnéz az utcán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megnéz az utcán, és én vissza nézek az zavarja a fiúkat vagy csak zavarba jönnek?

Figyelt kérdés

Erre nagyon kiváncsi vagyok!:)

Köszönöm a v. előre is!

Az lenne a legjobb,ha nem bámulnék vissza?


2008. aug. 14. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom. Ha engem néznek általában én is visszanézek. Bár nem csaka fiúkra, én autómatikusan megérzem ha valaki bámul. Olyan érzésem van olyankor mintha kamera előtt ülnék. Szerintem nem zavarja a fiúkat. Főleg ha megnéznek Téged és visszanézel, az már majdnem flört (szemezés) szerintem csak élvezik ha bejönnek a csajoknak :P de ezt a fiúktól kell megkérdezni.
2008. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2008. aug. 14. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
én fiú vok és sztem a többségünknek bejön h összenézünk egy lánnyal...tod önbizalom meg flört is:D vki zavarba jön biztos én állt örülök neki h egy lány visszanéz. Mondjuk sok lánynál változó ez a kérdés mert ha van barátjuk és akkor visszanéz és a fiú kikezd vele akkor az érdekes szitukat tud eredményezni...De ha szabad vagy akkor nyugodtan kitudja ha visszanézel vkire és van az illetőben elég bátorság még vmi lehet is belőle.
2008. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyik fiú ismerősömre ha ránéz egy csaj akkor ő azt már úgy veszi hogy a lány szerelmes belé. Szal csak óvatosan kire nézel rá. :)
2008. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
persze hogy, egész napi hangulatom megtudja határozni, ha visszamosolyog rám egy szép lány.
2008. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát nem tudom én nem bírom. Mindig az az érzésem van hogy vajon mi röhögni vagy mulatni való van rajtam tehát aki bambul arra csúnyán nézek vissza.
2008. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)))
2008. aug. 14. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!