Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez micsoda? Nem zavarja a korom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez micsoda? Nem zavarja a korom?

Figyelt kérdés

Facebook-on megböktem egy srácot, amiből ez a sztori kerekedett:

Irkáltunk egymásnak, és ezt írta: 'Az én értelmezésemben ez azt jelenti, h kellemes perceket kellene együtt töltenünk... ;-);-)':( Aztán megkérdezte, nem nézek e be hozzá (kiderült, hogy egy utcában lakunk). Rábólintottam. Lecuccoltam a nappaliban, pár szót váltottunk, hogy gondoltam a bökést, mennyire komolyan... Mondtam neki, hogy tőlem aztán nem függ semmi... Erre ő: akkor mutatok valamit! Megfogta a kezem, megmutatta a hálószobát... Ő: nem is kapcsolok villanyt... Pillanatra megállt bennem az ütő, mert nem gondoltam volna, hogy komolyan gondolja. Leültem az ágyra, mellém ült. Lesmárolt. Smárolunk... Még az elején szóltam, hogy bocsi, de megjött (amúgy nem:D). Valamiért abban a pillanatban azt láttam a legjobbnak. Mondta, hogy szólhattam volna hamarabb, nem tehetek róla, stb. Kérdezte, hogy máskor ráérek e. Persze, hogy rábólintottam, de végül arra jutott, hogy 'gyakoroljunk' jövőhétre. Hanyatt dobott az ágyon, lesmárolt, nyakamat is megtámadta... Aztán felült... Megkérdezte a koromat. Szerencsére csak egy évvel tippelt idősebbnek, mint amennyi vagyok. Mondta, hogy 'hááát azért egy jó 10-es van köztünk'. Én meg nevettem egyet. Hanyatt vágódott az ágyán, és mondta, hogy próbál 'ésszerűen gondolkodni'. De végül lesmárolt, és valahogy rá kerültem (hanyatt feküdt). Felült... Az ölében ültem... Átvándorolt 18+-os területekre, aztán mondta, hogy most fejezzük be, mert nem bírja visszafogni magát.

17l


2011. szept. 25. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Leírnád nekem a srác monogramját vagy csak a keresztneve kezdőbetűjét?
2011. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg nincs sok ribanc a mai 12-99 éves női korosztályban.
2011. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
T.M.
2011. szept. 25. 11:22
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

öregem, hogy te mekkora 1 ribanc vagy.



na ilyennel ribancal ne hozzon össze engem az isten.

2011. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi ezzel a gond. 10 év korkülönbség még simán belefér.

Amúgy meg legközelebb gondold át, mielőtt átmész hozzá, mert most jól átvágtad (aki nem szexelni akar, az nem megy át csak úgy a sráchoz).

2011. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
első vagyok. Csak azért kérdeztem, mer én is megismerkedtem egy sráccal. Nálam 8 évvel idősebb. Nem akar komoly kapcsolatot, a korkülönbség miatt. Viszont a szex kéne neki. Simán kinéztem vna belőle, h ő az, de neki nem ez a monogramja.
2011. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Ribi.
2011. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szóval Ő 27 éves?
2011. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
28
2011. szept. 25. 11:32
 10/15 anonim ***** válasza:

ribanc


"sz.opj le szépségem"

2011. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!