Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-diák történeteket írtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák történeteket írtok nekem?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm kezd vonzódni a tanárához. Ebben kérném segitsegetelet .

Tanár-diák torteneteket tudtok mondani?mit mondjak neki szeretnek neki segiteni atveszepni ezt az idoszakot.uzibe is lehet

Előre is köszönöm


2014. nov. 15. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt egy némettanárnőm a szki-ben. Összejött a egyik diákjával. Utolsó évben diszkréten csinálták, majd házasság, már gyerek is van.


Egy másik amit ismerek, az egy gimis tanár mozdult rá a diákjára (aki csaj volt). Ott is házasság, gyerek lett.


Illetve van egy harmadik eset. Egy gimis tanár rámozdult (kis túlzással) az összes nőnemű tanítványára. Akit tudott meg is dugott. Eleinte tűrték, szóltak neki ne csinálja stb, majd kirúgták. Elment más városba ott ugyanezt csinálta. Állítótalg ma már nem taníthat. Pedig annyira nem öreg most olyan 40 lehet.

2014. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj talán valami sztorit te is
2014. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha kiderül általában börtön a vége hacsak nem fősuli vagy 12. vége szval ha elmultál 18 akk akár jó is lehet
2014. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Főiskolán volt egy csaj amelyik tanárt lehetett lepippantotta. Kövér dög volt. Igénytelen ribi.
2014. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Betoltotte már a 18-at nemazzal vn a baj,hanem higy ekozben komoly kapcsokata van szereti a barátját csak elkezdett vonzodni hozza(erzi,sokat beszél rola)segiteni akarok atveszelni neki ezt az idoszakot. Nem akar a barátjával szakitani meg őt nagyon szrreti csak el akarja felekteni hogy egyáltalán gondolt is rá.
2014. nov. 16. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanebben a helyzetben vagyok 2 éve, azzal a különbséggel, hogy én nem csak vonzódom a tanáromhoz, hanem szerelmes vagyok belé. Amiben tudsz segíteni a barátnődnek, az az, hogy lelkileg támogatod, meghallgatod gondját-baját. Ennél nagyobb segítség nem is kell. Magamból kiindulva, ami a legtöbb problémát szüli, az a mérhetetlen bűntudat, az önmarcangolás. Ha van lelkiismerete, szembe tudná magát köpni emiatt, hogy van párja, de ő másról álmodik, másba szerelmes. Nekem az segített sokat, hogy a legjobb barátom elmondta: arról nem tehetek, hogy mit érzek, hogy szerelmes vagyok, de arról igen, hogy mit kezdek vele.

Az én esetemben a tanárommal az orbitálisan nagy korkülönbség miatt esély sincs semmi komolyra, nem tudom, hogy a te barátnődnél ez hogy van. A másik érdekessége a dolognak pedig az, hogy a tanár viszonozza-e, mert ha igen, és kerülgeti, az hab a tortára és még sokkal nehezebb a helyzet. Nálunk ez van.

Azt javaslom, hogy ha a barátnőd tanára nős/jóval idősebb, akkor szögezze le magában a lány, hogy ez az egész csak a hormonok játéka, talán egy múló szeszély, a realitás pedig a barátja. Nem tudom, hogy a párjával mennyire komoly a kapcsolat, mennyire szereti a srác, milyen vele, de ha rendes fiúja van akkor ne adja fel a kapcsolatot ezért a szerelemért. Mint minden szerelem, majd ez is el fog múlni.


23/L

2014. nov. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!