Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arról lenne szó,hogy a párommal együtt voltunk kb. 3 hete.Kiszakadt a gumi(elvileg pont termékeny napon,arra gondoltam nem lehet baj.

Most pénteken meg kellett volna jönnie a menzeszemnek,de nem történt meg.

Igazából érzem,hogy görcsölget a hasam,de már kb. 5 napja érzem. Megkeményedett nagyon a mellbimbóm és érzékes ...ez az ami nagyon aggaszt.

Szerintetek ez lehet mensi előjel vagy ez már terhesség?


Nagyon félek...21 éves vagyok még csak ,de nem akarok abortuszt...viszont túl korai lenne egy gyermek.

Lehetséges,hogy terhes vagyok?

Mik a tapasztalataitok?


2014. nov. 15. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ugye Alehandró lesz a neve?
2014. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A késés lehet a stressztől, hogy mi van, ha terhes vagy. A mellbimbó keménység is - én mellfeszülős-reggelémelygős-kívánós-egyhetetkésős álterhes tüneteket szoktam produkálni, ha a termékeny napomon együtt vagyok barátommal, teljesen mindegy, hogy hogyan védekezünk.

Vegyél egy tesztet a gyógyszertárban, egyáltalán nem ciki, nagyon kedvesek, és 10 perc alatt megtudod, van-e ok az aggodalomra, vagy nincs.

2014. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miert ne lehetnel? Mi akadalyoz meg hogy vegyel egy tesztet?
2014. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van tesztem,de holnap fogom elvégezni...mivel reggel jobban kimutatja elvileg.

De azt is olvastam,hogy nem mindig pontos értéket mutat.

2014. nov. 15. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontos, nyugi.
2014. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!