Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szoktatok gondolni arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szoktatok gondolni arra a lányra akit megcsókoltatok, ha már nem beszéltek, nem is keresitek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen foleg ha o vette el a smarolasi szuzesseged :D
2014. nov. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de szerintem ennek a kérdésnek semmi értelme, hacsak nem 16 évesekről van szó, akiknél egy csók életbevágóan fontos dolog (bár ma már 13 évesek is szexelnek, szóval..) akivel nem beszélek, nem is keresem, nyilván nem is annyira fontos már számomra, ha meg csak egy csók volt, akkor nem lehetett túl intenzív, hosszú kapcsolat. sok emberrel csókolóztam már, nem nagyon szoktak eszembe jutni, az egyiket kivéve, akit eléggé szerettem és ő volt az első csókom is. de ennyi.
2014. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as: ez a kérdés fiúknak lett feltéve, nem pedig olyan lányoknak, akik egy csomó mindenlivel csókolóztak már, és eszükbe sem jut már hogy kivel. :)
2014. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
oké, értem, hogy fiúknak, de szerinted egy fiú nem csókolózhat sokmindenkivel?:D amúgy össze tudom számolni, nem rengeteg, de mivel 24 vagyok, ezért nem is kettő. csak számomra tök érdektelenek a 3-4 évvel ezelőtti csókok.
2014. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés? Teljesen attól függ a válasz, hogy az adott lány mit jelentett nekik, milyen szerepet töltött be az életükben, hányadik csókjukat köszönhetik neki (max. akkor gondolnak rá, ha az elsőt), milyen szituációban történt a dolog, stb. Én sem vagyok fiú, de ha az lennék sem mondanél mást.
2014. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!