Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet is akarhat?

Figyelt kérdés

Szoval úgy nem túl rég azt kaptam meg ,hogy legyünk barátok (mert a lány kissé vallásosabb, én meg annyira nem).... most meg elmentem vele vásárolni , nekem is kellett valami... jó járkálunk, beszélgetünk közbe, semmi extra csak a szokásos.. aztán leülünk pihenni , úgy a vállamra hajtja a fejét ... ez még nem is volt fura, na ez volt egy negyed óráig...aztán elmentünk enni egyik gyorskajáldába a plázában ahol voltunk... aztán eszünk eszegetünk beszélgetünk.... és megfogja a kezem, ... még ez se feltétlenül lett volna fura, de aztán megint és megint és megint , aztán már én is , és ez így folytatódott másfél órán keresztül (megsimogatja az arcom, beletúrt a hajamba meg még ezek is ).... és a végén kézenfogva mentünk a buszig, ahonnan hazament...

Ha nem is tiszta az egész, a lényeget értitek... de most akkor ezt miként értelmezzem? :) Én csak egy baráttal nem megyek kézenfogva sehova... általában, de hát az a baj mondta hogy....


Vajon most akkor lehet mégis akar többet?


24 F


2014. nov. 16. 16:16
 1/1 tarnai ***** válasza:
Szórakozik, gyakorol rajtad. Ő megmondta mi van, nem? Hagyd a csába, keress mást, akinek kellesz.
2014. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!