Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon akarhat e többet?

Vajon akarhat e többet?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg a nőt. Van már barátja de úgy hozta a sors hogy gyakran járok náluk segíteni mert van két gyerekük. Sokszor vagyok ott ha a haverom dolgozott. Eleinte csak annyi volt hogy nagyon jókat beszélgettunk. Akarmiről mert nagyon egyformák vagyunk. De minél többet beszéltünk annál közelebb kerültünk egymáshoz. Észrevettem hogy elég "furan" kezdett rám nézni. Mindig kereste a szemkontaktust. Zavarban kezdett lenni mikor találkoztunk. Szinte mindig inni akar vmit mikora haverom nincs otthon. De egyszer sem történt semmi. Pedig még egy ágyon is aludtunk de valahogy érezni hogy forr a levegő olyankor. Eléggé magányosnak érzem. Szerintetek csak ilyen jó barátnak tart vagy érezhet is valamit?

2014. aug. 30. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Malmozni akar, idióta!
2014. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen
2014. aug. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csodálatra méltó az önuralma. Végül is van 2 gyerek, pasi, komplett család.

Ha tényleg érez valamit akkor sem éri meg ezt felrúgni.

2014. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. Nemérné meg. Megkellene ezt beszélni vele de ha netán félreértés akkor az nagy égés lenne
2014. aug. 30. 00:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Sírok! XD

"Malmozni akar, idióta!"

Amúgy nem éri meg, hadjad. Családos, ha érezne is valamit, akkor sem érné meg. Ha van szíved, akkor hagyod a fenébe.

2014. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!