Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyetemista altalanos iakolassal?

Figyelt kérdés
Sziasztok na szoval van egy fiu az iskolaban aki mar egyetemista viszont szoktam bent latni mert gyerekeknek tart orat es nagyon meg tetszett .. meg (SOSE) voltam szerelmes.. 13 eves leszek o kb 22-23 es olvasgattam kicsit a neten hogyan kell csabitani es mivel altalaban neki is meg nekem is a fejlesztobe van oram ezert arra gondoltam hogy a szemebe nevem malyd es ra mosolygok. zavarba hozom... vagy szerintetek eloszor bejeloljem facebookon ?? az eleg info lesz neki hogy eljusson a tudataig szeretem ?! bocsi csak telorol van. Helyesiras.

2014. febr. 22. 07:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút felejtős, törvény szerint még szexuális kapcsolat sem lehet köztetek.

Jobb, ha mihamarabb elfelejted, te még gyerek vagy ő pedig már a jövőjét alakító felnőtt férfi.

2014. febr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Látszik hogy iskolás vagy ilyen helyesírással...
2014. febr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Egy 23 éves fiú annyira más korban van, mint te, hogy kizárt, hogy érdekeld. Te egy gyerek vagy, ő meg felnőtt. Bár """csak""" 10 év a különbség matematikailag, ilyen fiatal korban sokat számít 10 év. Két külön világ vagytok.

Ezentúl pedig természetesen teljesen törvényellenes az egész, úgyhogy hagyd abba.

Én voltam 23 évesen tanár általános iskolában (azóta máshol) és iszonyúan idegesített, hogy a kiscsajok teszik magukat. Zavaró, kínos, kellemetlen és terhes az egész. Kb az utolsó dolog, mai eszembe jutna, hogy vonzóak, pedig nagyon azok akartak lenni. Gyerekek vagytok még, ne ezen törjétek a fejeteket, mert felesleges.

2014. febr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
De na... nem ahh.:( legalabb megprobalom es puszi csak lehet meg kezfogas ugye ?
2014. febr. 22. 07:31
 5/35 anonim ***** válasza:
Puszi? Kézfogás? Mi a ráknak? Hagyd már szerencsétlent békén, ne hozd kellemetlen helyzetbe a sajt munkahelyén. Ő dolgozni jár oda, nem puszilgatni meg kezet fogni. Mire fel puszilna meg? Mindenképpen bajba akarod sodorni?
2014. febr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Jaj ne csinald mar meg csak latasbol ismer mellesleg valamit ki kell talalnom pl a hugica cseled lany tervem biztos beinditja :) hameg n csak siman mosolygok ra meg teszek valamit :3
2014. febr. 22. 07:42
 7/35 anonim ***** válasza:
Kérdező add fel, kivéve ha nem pedofil
2014. febr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Egy 13 éves lány csak beteg embereket "indít be". Fogalmad sincs, miről beszélsz. Valószínűleg csak felnőttként fogod megérteni, hogy ez mennyire szánalmas. Nyilván észérvekkel nem lehet hatni rád, majd mikor te is ilyen körülmények közt próbálod végezni a dolgodat, meg állandóan célzásokat tesznek neked, akkor fogod felfogni, mennyire sz^r helyzet.

Arról nem is beszélve, hogy veszélyes helyzetbe is sodorhatod. Manapság nagyon érzékenyen figyelik a tanár-diák témát, ha csak gyanúba kevered, az életét is tönkreteheted. Tényleg jó vicc, ugye?

2014. febr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináld! Óriási bukta lesz, plusz törvényellenes is, egy 13 éves lány a mai törvények szerint már létesíthet szexuális kapcsolatot (12 éves kora óta), de csak 18 év alatti GYEREKEKKEL, egy 23 évessel törvényellenes!!! És miattad kirughatják a munkahelyéről!

Ha meg a pusziknál meg a kézfogásnál tartasz még, ami tegyük hozzá, normális a te korodban, természetes, hogy nem érdeklődik irántad a FÉRFI az alapvető dolgokon felül!!!

2014. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Vicces, ahogy próbálsz úgy beszélni, mint egy szexuális ragadozó :) Holott halvány lila gőzöd sincs, miről is beszélsz és mire vágysz. Kisgyerek vagy még, ha tetszik, ha nem, és ez a korodban normális. Teljesen kizárt, hogy ezt megmosolygáson kívül bárki is többre méltassa.
2014. febr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!