Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek összejöjjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek egy itt tanuló külföldi egyetemista sráccal? Mennyire van jövője egy ilyen kapcsolatnak? Komolyan venné? Vagy csak amíg itt van, addig jó vagyok szexpartnernek és utána vége? Valakinek van ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés

Én is egyetemre járok, de nem oda, ahova ő, de megismerkedtem vele egy buliban. Nagyon gazdag országból jött és orvosira jár itt és anyum azt mondja, hogy fogjam meg magamnak, mert ezzel megcsinálom a szerencsémet. A diplomámmal úgysem fogok soha jól keresni, de ha elvisz magával innen, akkor jó életem lehet.

Nekem tetszik, de azért szerelemnek még nem mondanám, az meg, hogy ő érez-e valamit, azt nem tudom.

Az évfolyamomból a lányok mind irigykednek, mert skandináv és gazdag.


21/L


2012. ápr. 30. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Te már a közös életetek tervezgeted, amikor még nem is volt köztetek semmi??! Normális vagy?!


Pénz beszél.... gratulálok anyádhoz is.

2012. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Azt akartam irni hogy ne, de most látom a végén ott van hogy skandináv. Igy már más a leányzó fekvése! Itt most adott esetben a tiéd lesz más ugye.


Ha skandináv akkor nehogy kihagyd! Egy skandináv jobb mint Brad Pitt (bár sokak szerint neki is vannak skandináv felmenői, mondjuk ez még nem bizonyitott).


Ha összejöttök és ott a messzi Skandináviában berendezketsz akkor örökbefogadtok engem. Nekem nem kell semmi extra, elleszek az alagsorban is csendesen, észre sem fogtok venni.


Csak azt nem tudom milyenek a skandináv csajok, van köztük vörös?

2012. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2.-nak


Igen elég jó pasi, de azért nem egy Brad Pitt.

Vannak skandináv lányok is itt orvosi egyetemen, elég tenyeres-talpas, vaskos lányok, nem igazán nőiesek, sőt...


Én járnék vele, de anyukám is nagyon erre próbál befolyásolni, mert biztos jövőt szán nekem, tudja, hogy ott nagyon nagy jólétben élhetnék.

Félek, hogy ha elszalasztom, akkor valamelyik másik magyar lány lecsap rá és nekem sose lesz már ilyen lehetőségem az életben.

2012. ápr. 30. 17:31
 4/15 anonim ***** válasza:
ilyen gondolkozást :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
2012. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem még az sem zavar ha nagy a feje csak skandináv legyen és vörös!
2012. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Úristen!

1) azért ne járj vele, mert gazdag. az ember nem a pénzért kezd kapcsolatot, hanem azért, mert szeret valakit

2) az, hogy jársz vele, az még nem jelenti azt, hogy gazdag leszel, mert közben el is hagyhat és keres magának mást

3) lehet, hogy csak addig kellesz neki, amíg itt van, mert hát 6 év orvosi egyetem hosszú idő és egy féfi sem bírja szex nélkül, nagy valószínűséggel esze ágában sincs hazavinni

3) anyádnak gratulálok, hogy azt javasolja, hogy pénzért járj valakivel.

4) én egyszer úgy jártam egy külföldi sráccal, aki ide járt egyetemre, hogy nagyon szépen udvarolt hónapokon keresztül, majd amikor lefeküdtem vele, akkor szépen keresett magának mást... sokan csak a szexre utaznak, főleg a külföldiek...

2012. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"szépen udvarolt hónapokon keresztül, majd amikor lefeküdtem vele, akkor szépen keresett magának mást... sokan csak a szexre utaznak, főleg a külföldiek"


Na azért itt is van zavar. Mondatod úgy helyes: .. sokan a JÓ szexre utaznak. Ha lelépett minden bizonnyal valami nem volt kerek. Mivel a szex után lépett le mire tippelsz mi nem volt az?


Az pedig hogy honnan származik teljes mértékben lényegtelen.

2012. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha fehér skandináv (én is ismerek papíron "svéd" orvostanhallgatókat, csak valamiért barnák és arabul beszélnek és nem európai a kultúrájuk...), és látszik rajta, hogy a normálisabb fajta, nem az a kurafi (értsd: egy buliban otthagy 30-40ezer forintot, hogy az aktuális jó csajokat meghívja mindenre és közben BMW-kulccsal táncol), akkor simán megpróbálhatod vele. Én ismerek több (orvosis) lányt is, akik német "kollégákkal" jöttek össze, és már több éve együtt vannak.


VISZONT csak azért ne járj vele, mert "van benne perspektíva", mert ha értelmesebb a srác (márpedig jó eséllyel az), akkor könnyen levágja a szituból, hogy csak a pénzéért vagy vele és nem szerelemből, ezért nem lesz tartós a kapcsolat.

Másrészt, ha tegyük azt, én megismerkednék holnap egy szimpatikus lánnyal, az még nem jelenti azt, hogy mondjuk 3 év múlva már férj és feleség leszünk. Na, ez bármilyen nemzetiségű sráccal így van: ki tudja, hogy lesz-e olyan tartós ez a kapcsolat, hogy majd a távoli jövőben téged fog elvenni? Ezt senki se tudja előre...


24F

2012. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szedd össze a srácot, mert tényleg hatalmas lehetőség ez egy magyar lánynak.

Ha te nem teszed meg, egy másik biztos megteszi, ebben igazad van. Ne foglalkozz senkivel, az anyádnak igaza van.

2012. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Apukám olajsejk. Van egy kisebb olajmezője olyan 3 Budapest nagyságú. Sajnos a Ferrarimban állandó anyósülés mindig üres. A rolls royce-om meg unalmas.
2012. máj. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!