Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha zavar hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha zavar hogy megnéznek a vén emberek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha meg nem néznének rád, az lenne a baj...
2014. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kis örömöt is elvennéd tőlük?

Amúgy ne öltözz kirívóan, vagy tegyél zacskót a fejedre. (Bár akkor meg azért fognak megnézni)

2014. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindjárt kiderül, hogy a kérdező 14 éves, a "vén" emberek meg 25-30...
2014. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy részeg, öreg faszi lefotózta a fenekemet, mikor háttal neki beszélgettem a barátnőmmel falunapon...(sima hosszúszárú farmernadrág volt rajtam meg egy póló, szóval nem ribizliskedni mentem le a buliba)
2014. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 Nem öltözöm kihívóan.

#3 17 vagyok,ők pedig kb 40,50,60

2014. nov. 9. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
hordj magadnál paprika sprayt, sokkolót vagy harci kutyát...de most komolyan ennyit sajnálsz tőlük? Inkább örülj, hogy jó nőnek tartanak és megnéznek. 40 év múlva jó lesz visszagondolni, mikor még jó nő voltál és megbámultak.
2014. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ilyenkor gondolj anyádra, apádra, a nagyszüleidre. jól nézd meg őket, mert te is olyan leszel, persze ha előbb a vonat elé ugrasz, akkor nem, szóval most olyan csini vagy, hogy megbámulnak..


ezt úgy hívják: tesztoszteron...akinek már nincs, az nem bámul...annak annyi.


ja, ez az evolúció része. csak itt nagy a szád, csadoros országokban már rég te lennél a falu rabszolganője...


ne tegyél semmit, mosolyogj..

2014. nov. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!