Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jövök zavarba mindentől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök zavarba mindentől?

Figyelt kérdés

Nagyon durván el tudom magam szégyellni a semmin, főleg fiúk előtt. Mondanom sem kell, hogy még szűz vagyok, de ha így folytatom az is maradok. Gondolkoztam azon, hogy szedjek-e szorongáscsökkentőket, mert már nagyon szomorú a helyzet. Vélemény?

20/L



2014. nov. 11. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Az hogy ilyen tablettákat ne vegyél be. szerintem nem használnak. inkább az agyadat próbáld átállítani
2014. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
önbizalomhiányod van. majd összejössz egy sráccal aki szeret , akkor ez helyreáll
2014. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Én is pont ilyen vagyok csak fiúban, és szintén szűz vagyok 24/F

nem vesszük el egymás ártatlanságát?

2014. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nyugtató szedés nem rossz ötlet bár hosszú távon inkább a mentális problémákat kellene kezeltetni és így az OKOT megszűntetni amiért zavarban vagy
2014. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos. De hogy kell érteni, hogy zavarba jössz? Meg sem szólalsz? Mert az már kicsit idegesítő, volt dolgom olyan lánnyal.
2014. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem is merek válaszolni, mert félek, hogy zavarba jössz. :)
2014. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Csak úgy magadtól ne szedjél semmit szerintem. Éppen elmehetnél valami szakemberhez, mert nyilván van oka, de talán megpróbálhatnád magad szuggerálni. Először kis dolgokra - pl, hogy belenézz a másik szemébe - aztán fokozatosan emelni a lécet. Hirtelen persze nem fog elmúlni.
2014. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
most nem szeretném magam sajnáltatni, de hiába döntöm el, hogy semmi gond, akkor maximum egyedül maradok, de ez a probléma már az egyetemi tanulmányaimra is rámegy. (jobban is teljesíthetnék, de a stressz megnehezíti a dolgom.):S
2014. nov. 11. 20:07
 9/16 A kérdező kommentje:

légyszi, mondjatok valamit, amiért érdemes még élnem!!

annyi tervem lenne pedig.

2014. nov. 11. 20:09
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
A terveidért nem érdemes élned?
2014. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!