Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Tisztázzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Tisztázzam vele a dolgot, vagy felesleges? 17L

Figyelt kérdés

A történet idén februárban kezdődött. Egy srác a suliból, akivel együtt járunk idegen nyelvre, elkezdett velem látványosan flörtölni. Nyilván tudjuk mire megy ki a játék, én sem vagyok hülye. Áprilisig flörtöltünk, tudja, hogy még nem voltam fiúval, folyton-folyvást győzködött, hogy ő majd szépen bánik velem és finoman. Mindig mondtam neki, hogyha ennyire akar, legalább csókoljon meg... Erre nem került sor. Aztán elmentünk iskolai kirándulásra, ahol egész nap a fiúval, a barátjával, és a barátnőmmel csatangoltunk négyesben. Ott történt valami, amire most nem szeretnék kitérni, a lényeg, hogy a barátnőmmel csúnyán féltékennyé tett. Szerintem előre egyikőjük sem gondolta volna, hogy engem ez ennyire szívenüt. Utána mindkettejük arcáról lerítt a bűntudat. Elmentünk sörözni. A srác már nagyon bánta a dolgot, próbált úton-útfélen felvidítani, megpuszilta az arcomat. Aztán megjelent a másik fiú haverja, egy borzasztó ember(erre se térnék ki, mert lényegtelen) aki engem sértegetett hogy ugyan, miért vagyok így ki egy ilyen csip-csup dolog miatt, meg én szpjam őt le, meg ilyesféle bunkóságok. Utána próbáltam összehozni egy szexéhes lányismerősömmel, hogy amit én nem adhatok meg neki, legalább mástól megkaphassa... de végül nem lett köztük semmi.

Ettől a naptól kezdve valami lassú utálat kezdődött a fiúban. Féltékennyé próbált tenni, erre minden alkalmat megragadott-kitalàlt, vagy lehet igaz volt nem tudom, de a barátnőmnek akivel fèltèkennyé tett, mesélte az esti kalandjait, direkt előttem. Bevallom gyerekes, de elrohantam sértődve ilyenkor. :(

Visszajött egy lány az osztályába, aki igen csak ínyére van. (modell, nem a legszebb, de nagyon közvetlen és ezért sokmindenki szereti-nekem sincs különösebb bajom vele). Aztán jött egy új lány, akivel rögtön összegabalyodtak, a modell lány el volt felejtve. Engem elkezdett oltogatni, hogy csúnya vagyok, stb. Érdekes módon a modell lány, az új lány, és egy harmadik akit fűzögetett(egy nagyszájú, ducibb csajszi) mindig úgy végigmérnek, mintha embert öltem volna. Na jó, a modell lány nem kifejezetten, talán ő intelligensebb, és róla tudom is hogy csak hülyíti a srácot.

Nyáriszünet...

Iskola. Tábor. Egész iskola. A sors fintora, hogy egy lakásban 2db 4 ágyas szoba volt, s a 8 főre jutott egy fürdőszoba. Este természetesen buli, a gólyák "beavatása"-ittunk velük.:) Egy gólya fiúval kicsit összemelegedtünk... Csók, meg semmi nem volt, csak ölelgettem, bújtunk, simogattam a haját, meg az arcát. Nem is terveztem többet, ő sem, így is nagyon zavarba jött. Egyébként nem szoktam ilyet csinálni, bulizni sem. Amikor a srác(adok már neki egy nevet, legyen Ádám) meglátta, hogy a gólyával milyen jól szórakozom, iszonyatosan flegma fejeket vágott. A buli végeztével, takarodó után még volt "szerencsém" szóba elegyedni Ádámmal, ekkor idegesen közölte, hogy ő majd akkor foglalkozik velem, ha lesz bennem tartás... Pedig ekkorra már egyértelműnek kellett volna neki lennie, hogy semmi olyan nem lesz köztünk, keressen mást. Ez már tavasszal evidens volt.

Második éjjel együtt ittam Ádámmal. Jó kedvem lett, nehezen részegedős típus vagyok, és amúgy is ettem közbe-közbe szénhidrátdús ételeket, hogy ne szívódjon föl az alkohol, mert nem szeretek vállalhatatlanul viselkedni. Igazából akkor ki is bèkültünk, kezetfogtunk. Aztán az éjszaka közepén közli, hogy undorító, ha egy nő tajrészeg... Mint már írtam, nem voltam tajrészeg, kristály tisztán emlékszem mindenre, egyenesen mentem simán, és alkoholos befolyásoltság alatt sem mondok/csinálok olyat ami a józan paraszti észnek ellentmondana.

Másnap reggel tudtam, hogy mindenki nagyon kiütötte magát, kiváltképp Ádám. Megpróbáltuk felébreszteni, mert kötelező volt a közös reggeli az egész iskolànak. Hamar rájöttem, hogy esélytelen arra, hogy fölèbredjen, állandóan a fejére húzta a takarót :)) be is takartam mégegy takaróval, aztán vittünk fel neki reggelit. Reménykedtem, hogy rendeződik a viszonyunk végre, senkivel sem szeretem a haragot, bèkeszerető vagyok. Balul sült el, de szerintem nem a reggeli kedvességem végett. (még mielőtt bárki beszólna, akàrmelyik barátomnak vittem volna reggelit. Úgy ismernek, hogy anyjuk helyett anyjuk vagyok) amikor gyülekező volt beszólt, hogy "te mindenhol ott vagy?"

Már ott tartunk, hogy a suliban minden nap beszól valamiért. Egyszer azt, hogy szép vagyok, egyszer azt, hogy csúnya. Máskor meg, hogy én nekem úgysem lesz senkim. Próbál mindig egy kést belémdöfni, ha már a farkát nem tudta :) Édesanyját behívták, kicsin múlott, hogy nem mutatkozom be neki és mondom meg, hogy jó lenne ha megtanítanád a 18 éves, immár felnőtt fiadat, hogyan kell bánni egy nővel... De mikor megláttam a hölgyet, láttam, hogy így is nagyon szégyenli magát a fia helyett(a srác 2 hetet lógott) aznap már vagy harmadjára látott, de az anyuja előtt hangosan rámköszönt(furcsa módon a nevemen, pedig már hónapok óta a barátnőm nevén szólít direkt), mintha azt várta volna, hogy majd én kiállok mellette...

Azóta is csak beszól mindig, hogy hogy vagyok? Ha azt válaszolom hogy jól, azt mondja, hogy kár, és mosolyog... Szívja a véremet...és az új lánnyal, akivel szexkapcsolata volt/van mindig féltèkennyé akar tenni, előttem ölelgeti, stb. Korábban említettem, hogy ez a csaj flegmán végigmèr engem, másokkal meg kedves... Fura. Visszaköszönni sem szokott. Miért? :S

Aztán jöttek még új csajok, gyönyörű ázsiai félvérek. Rájuk is hálót vetett volna, de visszadobták :) Az a baj, hogy már rettegek, hogy nyelvóràn nehogy mellém üljön, próbàlom kerülni Ádámot.


-

Gyerekkoromban szexuális abúzus áldozata voltam, amit mai napig nem sikerült feldolgoznom, egy kapcsolatom volt eddig, sokat sérültem benne, pedig rövid volt. Igazából ez a fő indok amiért elutasítottam őt, és szerintem azt hiszi, hogy más miatt, és ez nagyon csorbítja a férfiasságát, és ebből kifolyólag gyűlöl. Talán ha elmesélném neki a gyermekkori sztorimat leállna a gyerekes piszkálódással, és nekem is egy nagy kő esne le a szívemről, hogy szemtől-szemben először megoszthatom valakivel a történetem.

Röviden Ádámról: mielőtt flörtölni kezdett, rengeteg alkalmi kapcsolata volt, illetve egy komoly. Dolgozik, tanul. Szétszórt egyén, régen jóba voltunk... Nem mondanàm rosszfiúnak, de nem egy oda teszed ott marad fajta.

Röviden rólam: egy kapcsolat, rengeteg lelki sérelem. Magamba folytom a bánatom, senki nem látja. Dolgozom én is iskola mellett. Nem vagyok jó kislány, nehezen találom meg a helyem, de sosem csinálok gázosabb dolgokat.

Tudni kell rólunk, hogy nagyon különbözőek vagyunk... Tűz és víz... Kérlek ne jöjjetek azzal, hogy megint egy jó kislány, egy szürke egérke szerelmes a menő fiúba. Nem vagyok szerelmes, sem szürke, ő sem menő. Csupán zavar a folytonos piszkàlódása, és nem látok kiutat. Nem értem, miért csinálja.

Mi a véleményed Ádámról, rólam, és erről az egészről?



2014. nov. 16. 23:05
 1/8 A kérdező kommentje:
A sors fintora résznél kihagytam, hogy ő velem került egy lakásba, nyilván külön szobàba. Két tanár is azt mondta, hogy érdekes kombináció hogy pont minket raktak össze...
2014. nov. 16. 23:12
 2/8 Magoran ***** válasza:

Azt.

A.

Rohadt.

Eget.

Neked aztán volt időd... No, meg nekem is persze, elolvasni ezt...


Na lássuk.


Ádám egy nagy betűs férfi nemiszerv. Kész, ennyivel szerény véleményem szerint le is lehetne tudni a jellemzését. Szerintem ha belemész a dologba, akkor úgy jársz, mint a többi alkalmi kapcsolata. Nem hiszem, hogy el kéne mondanod a nem túl kellemes gyerekkori élményedet neki.


Bár te neked most jól jött, hogy a miatt a dolog miatt elutasítottad, azért próbáld feldolgozni a régi élményt, és később ne amiatt mondj nemet. Ehelyett próbáld kiszűrni az ilyen alakokat.

2014. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Magoran! :)

Szeretném, ha visszaállna köztünk a béke...

2014. nov. 16. 23:24
 4/8 Magoran ***** válasza:

Hmm... Az kérlekalásan, eléggé nehéz ügy.


Visszutasítottad, és ezt eléggé nehezen viseli. Mindannyian nehezen viseljük, akármennyire is komolyan gondoltuk a dolgot.

Ha nem gondolta komolyan, ha csak egy alkalmi lettél volna, akkor mert sértetted az egóját, ha meg komolyan gondolta, akkor meg... Hát, ezt nem kell részletezem.


Azt, hogy ez épp melyik eset, én nem igazán akarom innen belőni. Szerintem vagy olyan okos, hogy ezt el tudd dönteni.


És hogy fog helyre állni a béke? Fingom sincs. Tényleg, semmit se tudok az időn kívül, ami rendezni tudná a helyzetet, ha tudja egyáltalán.

2014. nov. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Feltételezem, hogy csak alkalmit akart. Elég gyenge jellem, ha ez ennyire összetöri.

Bárcsak találnék egy rendes fiút!

2014. nov. 17. 00:05
 6/8 anonim ***** válasza:

"Talán ha elmesélném neki a gyermekkori sztorimat"


NE!


Ha nem akarod az egesz iskolaban visszahallani. Ez a srac egy gyoker, szard le, hulyet csinalsz magadbol hogy futsz utana. tenyleg legyen mar benned tartas bakker.

2014. nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ki fut utána? Ő van állandóan a nyomomban, én nem reagálok rá. Az, hogy kiakartam békülni vele szerintem még rohadtul nem futás :) De sejtettem hogy lesz itt valami nethuszár aki majd kitalálja hogy minden jó csajnak valami gyökér kell.:D NEM,nekem nyugalom kell!

Gyerekkori sztorim meg nem olyan, amit viccesnek találna bárki. A mi sulinkban mindenki életében volt valami "törès" ezért is kerültünk ide. Mert itt megértőek.

2014. nov. 17. 08:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Te direkt nem fogod föl azt, ami le van írva? KERÜLÖM, ahol csak tudom! Ő jön folyton utánam. És nem azt kérdeztem hogy mit csináltam rosszul meg mit nem! Ne irigykedj :)
2014. nov. 17. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!