Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az egész szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész szerintetek? Hogy lehet évek óta ilyen hatással rám egy lány? Ti tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel személyesen már évek óta nem találkoztam, de újra és újra eszembejut és nem tudom kivonni magam a hatása alól.

Valahogy annyira megfogott és olyan nagy hatással volt rám, hogy azt veszem észre magamon, hogy egy kicsit mindenki mást hozzá mérek. Nem arról van szó, hogy elvárásaim lennének és tesztelgetek más lányokat, hogy mennyire felelnek meg, inkább csak arról, hogy arra figyelek, ez a hatás felbukkan-e újra.

Amikor felmerül az a téma, hogy milyen az ideális nő, milyen tulajdonságokat keres egy férfi a nőben, azon kapom magam, hogy rá gondolok és az ő személyiségét, lényét, az ő lényegét adom meg válaszul.


Egyébként eddig egy másik lánnyal találkoztam, aki kicsit hasonló karakter volt, vele tök jól meg is értettük egymást, de ő picit fiatalabb volt, talán ebből adódóan azért nem volt teljesen ugyanaz a hatás (nem mintha számítana, vagy ez alapján határoznék meg bármit is, de apró érdekességként leírom: ennek a két lánynak ugyanaz a csillagjegye).


Szóval minek nevezhetnénk ezt az egészet? Ti tapasztaltatok már ilyet?

Tudom, hogy szerelmes nem vagyok belé, hiszen nem is találkozunk, és különben sem lovaltam bele magam annyira akkoriban sem, amikor még rendszeresen találkoztunk, mert tudtam, hogy nem lehet köztünk semmi.


El fog az emléke valaha halványulni? Nektek van egy adott személy, aki ilyen erősen hatott rátok? Ez lenne az, amikor valaki olyan emberrel találkozik, aki kvázi a másik fele lehetne, akiről úgy érzi, hogy tökéletesen passzol hozzá?


2014. nov. 17. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én meg egy fiú hatása alatt vagyok már több mint 6 éve
2014. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:D Én is u.a. mint az előző :D

De mint te kérdező, én sem tudom h mi lehet ez, nem szerelem, de akk mi..

De én például úgy gondolom, hogy nem csak akkor lehet ilyen érzésünk, amikor szerelmesek vagyunk, hanem amikor barátilag szeretnénk valakit szeretni.

Lehet hülyén hangzik, de én nálam ez a többi baráttal szemben, mivel igazán szeretem őket, ez fenn áll.

Szóval lehet ez is egy lehetőség, de ki tudja.

Annyira érzelmileg sivár világban élünk, hogy csodálkozunk az ilyen erős érzelmeinken, egy másik ember felé, holott lehet, hogy alapból nincs is benne semmi furcsa.

2014. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, velem is volt ilyen. : ) Nekem kb két évbe tellett, és egy másik lány mosta el ezeket az érzéseket. Érdekes módon ő teljesen más volt, de talán pont ez kellett. Ezt a lányt később már csak egy évbe tellett elfelejtenem (vagyis nyilván nem elfelejteni, hisz mindkettő eszembe jut időnként, csak már nem szakad meg a szívem), az már részben magától ment, nem kellettek hozzá új heves érzelmek egy másik nő iránt.

Szóval nem hiába lett közhellyé a mondás, hogy az idő mindent meggyógyít. ; )

2014. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!