Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti örülnétek 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti örülnétek 18 éves fejjel az egy éves évfordulótokon pár szál rózsának?

Figyelt kérdés

vennék pár szál rózsát(nem tudom hogy mennyit pontosan) és közéjük tennék egy szál műrózsát és egy kártyát amin az áll, hogy „Addig foglak szeretni, míg nem hervad el az utolsó szál rózsa is.”

és ugye a műrózsa örökéletű :D

köszi a válaszokat.



2014. nov. 17. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak páratlan számú legyen, az a lényeg.
2014. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem voltam sosem egy virágért és hasonlókért rajongó típus. 17 évesen kaptam rózsát és kidobtam a legközelebbi kukába, mert szégyelltem. Valahogy nem illett hozzám. Persze az ezer éve volt, fiatal voltam. Ma sem vagyok egy virágőrült, de ez az ötlet találó. Nem a virág, hanem a körítés. Nagyon szuper. Szerintem ennek örülnék (még én is).
2014. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Es enekeld hozza Mario-Sarga rozsa cimu szamat..nekunk bejott..:) en is enekeltem csjomnak:D
2014. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ;)
2014. nov. 17. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
NEM! Ezt nagyon olyan semmilyen. Kicsit nyalas ez a szoveg, meg a murozsa. Vegyel neki valami egyedibbet, mellet pedig meg mindig vehetsz mondjuk egy 5 szal rozsabol allo csokrot.
2014. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!