Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek 30 felett már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek 30 felett már nagyon "ketyeg az óra"?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen a gyerekvállalásra értem a dolgot, hanem sok nő ismerősöm, harminc felettiek, ha kimozdulnak otthonról még ki tudják úgy csípni magukat hogy megnézzék őket, de mikor otthon látom őket nagyon látszik már nem tizen-huszon évesek.

2014. nov. 17. 11:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem véletlen! Aki 35-ig nem találja meg a párját, az azért nem véletlenül nem találja meg!
2014. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Hat altalaban az a no csunyacska vagy kover, vagy fius vagy beteg. Ilyen egyszeru. :/ Sajnalom de tenyleg.
2014. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
vonzóbbak mint egyes esetlen kis 3.14csák akik nagylánynak hiszik magukat
2014. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, amikor kimozdulnak akkor olyan átlagosan csinosak, szépek, sőt valamelyik nagyon fullosan néz ki.
2014. nov. 17. 11:09
 5/19 anonim ***** válasza:
Ketyeg az az óra már jóval korábban is, csak akkor még ki figyel oda?
2014. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Optikai tuning az egész, csak rejtegetik a valóságot. :-)
2014. nov. 17. 11:10
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Vagy éretlen. Vagy fél. Vagy reménytelenül szeret. Vagy bulizni akar. Vagy ezer dolog lehet. Nem számít a kor mindenkinél, mindenben. Nekem több harminc fölötti nő ismerősöm van. Semmi baj velük. Egyik egy hosszú kapcsolat miatti fájdalomból kiheverve csak pasizni akar, de nem gondol komolyabbra. A másik személy az önmegvalósításon dolgozik és tök fiatalos. Persze olyat is ismerek, aki olyan szép nő, de életében nem volt komoly kapcsolata, sőt semmilyen, mert borzasztó természete van. Komolyan.
2014. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Ez nem kor kérdése, én mindig is adtam magamra, nyilván otthon lazábban, lezserebben vagyok, de ha munkába vagy bárhova megyek igenis odafigyelek magamra és nőiesen, csinosan adott esetben szexin öltözködöm, de az igényesség és ízlésesség határain belül.

Viszont sok fiatal akár az utcára kimenve se ad magára, hanyagul, ízléstelenül, egymást majmolva néha-néha még koszos ruhában is járnak......úgyhogy ez nem kor hanem személy és egyéniségfüggő.

A kor pedig nyilván kin jobban, kin kevésbé látszik meg, ezen a mostani fiatalok se fognak tudni változtatni, de egy 30-on túli nő még igencsak fiatal, ha odafigyel és ad magára akkor igen fitt lehet :) 38N

2014. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
nem igaz, odafigyelés kérdése. ha karbantartod magad, ebben a korban még nem kezdesz lógni-ráncosodni.
2014. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: Ha csak a külsőséget nézzük, hát persze. Ez így van. Minden kornak megvan a maga oldala. Egy negyvenes sem olyan, mint egy harmincas stb... de ez tényleg igényesség és genetika kérdése is. Majd rájön mindenki saját tapasztalatból. Nem sokat élünk, de azért van eltérés a korosztályok között, még, ha néha egy negyvenes jobb nő, mint adott esetben egy 20 éves lány. Mindenki válogathat kedvére. Tök jó, hogy szabad mindent.
2014. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!