Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek 30 felett már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek 30 felett már nagyon "ketyeg az óra"?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen a gyerekvállalásra értem a dolgot, hanem sok nő ismerősöm, harminc felettiek, ha kimozdulnak otthonról még ki tudják úgy csípni magukat hogy megnézzék őket, de mikor otthon látom őket nagyon látszik már nem tizen-huszon évesek.

2014. nov. 17. 11:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez inkàbb a fèrfiakròl mondhatò el,a nõk sokkal vonzòbbak abban a korosztàlyban(àltalàban)
2014. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Igen nagyon ketyeg de már 25 éves kortól is elkezdődik ez a ketyegés csak akkor még nem olyan erős a dolog hogy igazán észrevegye.


Én ismerek egy olyan 32 éves nőt aki kisminkelve meg jól felöltözve nagyon jól néz ki, én egy időben szerelmes is voltam belé, független attól hogy idősebb nálam vagy 10 évvel, és alapvetően rendes meg kedves is. Csak ugye eddig többnyire úgy láttam őt hogy bejön munkába szépen felöltözve stb... aztán átöltözve melós ruhába, meg leszedi a sminkjét akkor egyértelműen látszik rajta hogy csúnyácska és így kinéz már 40 évesnek is akár.


Én 2 hónapja lettem át helyezve abba a műszakba ahol ő is dolgozik és dolgoztam is már együtt vele, akkor nagyon örültem hogy tudtam közeledni hozzá, de itt jöttem rá hogy a külső nem minden. Oké munkahelyen kívül, szép meg csinos meg kedves, de a viselkedése volt az ami nálam kiverte a biztosítékot, határozatlan, imád beszélgetni de sajnos látszik rajta hogy sokszor értelmetlen, határozatlan elképzelései vannak, régen kövér volt mutatott róla képet szinte már rám kényszerítette hogy nézzem meg, azt nem bántam meg mert kövéren 165 cm magasságával és az akkori 68-70 kilójával nagyon jól is nézett ki, de mostanra csont sovány 48 kiló körül van, a lábai, kezei nagyon vékonyak a bőre sok helyen megvan nyúlva neki, meg ráncos, szokott tornázni azért látszik rajta hogy van valami feszesség még a lábai elég jól is néznek ki de meg is értem hogy a 40 fokos hőségbe nyáron amikor volt az a pár nap miért nem vett fel rövidnadrágot vagy szoknyát mert akkor is szinte bőven a térde alá értek neki a nadrágjai és sosem volt ujjatlan felsőbe sem, most télen még a csarnokba is vastagabb kabátban van ahol azért elég meleg van még így is. Persze sajnos az arcán is meglátszott a fogyása ő nem az egészséges módon fogyott le amit már megbánt nagyon de látszik hogy sok helyen már ráncosabb meg csúnya is neki a bőre. Jó múltkor ugye beszélgettem vele erről hogy miért nem visel csinosabb szoknyákat ruhákat mert úgy talán találna magának pasit mondta hogy nagyon csúnyák a lábai meg a térde is kegyetlenül néz ki, hát annyira nem volt vészes de elég csúnya volt neki ott a bőre mert jó múltkor rávettem hogy mutassa meg milyenek a lábai. De ettől független csinosan kitudja magát kenni meg vannak csinosabb ruhái is, de sokaknak nem jön be a viselkedése, a munkahelyemen is sokan mondták hogy nagyon buta, meg ügyetlen is, munkáját azt jól végzi ugyan de az étkezőbe is a mosogatást is úgy csinálja hogy összetúr mindent és nem egyszer okozott már dugulást a cégnek ami végett sokan nem is tudtak elmosogatni maguk után, mindenki a wc mosdójába járt akkor mosogatni ami nem épp egy higiénikus megoldás de jobbat nem tudtak tenni. És elég nehezen talál magának pasit, mondta hogy ketyeg az órája mert csak 25 évesen volt utoljára férfival akkor még volt párja kövéren de az is otthagyta őt a súlya miatt pedig, egyik kolléganője aki rendszeresen kibeszéli főleg nekem, ami igaz nem tetszik mert a kibeszélést utálom de sokszor végighallgatom munka közbe és megtudtam hogy nem a súlya miatt hagyta el a párja hanem a viselkedése miatt, és nagyon fárasztó egy nő ez tény, és akkor ő a súlyát vette zokon és lefogyott. Elég csúnyácska mondta is több kolléganője hogy az öltözőbe ugye mindig teljesen levetkőzik mert szokott járni zuhanyozni és mondták hogy mindenhol kivan ráncosodva a bőre, az erei szinte már kidagadnak a lábaiból a feneke is olyan hogy csak ha nadrág van rajta akkor látszik hogy formás de egyébként nagyon löttyedt mondták is, a lábai főleg a combja az még úgy ahogy izmosabb meg a vádlija is elmegy amit én is láttam, de a térdeinél is össze van esve a bőre, meg a mellei is már lógnak löttyedtek szinte semmi nincs neki, mondjuk ruhán keresztül se nagyon látni hogy van neki. Nem csoda hogy ketyeg nála az óra mert senki nem kívánja, én is csak akkor voltam belé esve amikor csinosan láttam, és csak a külsőt ismertem meg a köszönés az ami megvolt és akkor kedves volt, vidám, mosolygós, de amint megismertem egyből változott az egész véleményem róla.


Sajnálom is szegényt mert jóformán mindenki utálja bent csak senki nem vetíti rá, mindenki elviseli mert közvetlen nem bánt ő senkit, meg senkivel nem csinál semmi rosszat, csak aki olyan helyzetbe kerül vele hogy egy munkakörbe és beszélgetni kezdenek akkor tud nagyon fárasztó lenni. Meg azért nem piszkálják úgy mert a munkáját jól elvégzi, és bármilyen körbe betudják tenni mert szinte minden géphez ért, mindent tud kezelni és sokan mondták hogy mint munkaerő jó, de mint ember nem.

2014. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez inkább a férfiakra mondanám el 30 felett már egyesek ráncosodnak..sőt kopaszodnak. Én simán kinézek 23-nak volt hogy a személyimet is elkérték pedig most leszek 30!

Inkább lelkileg kezdek fáradni főleg hogy ennyi hülye van a földön ez aggaszt.

2014. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy férfiakra, mert ráncosodnak? Engem kinéznek kis huszon évesnek és ráncaim sincsenek. Volt olyan aki 18 évesnek is kinéztek. Már 3 millis szakállal megyek bulizni, hogy ne gyereknek nézzenek:D Sokszor a kis tini lányokat látni idősebbnek. Persze ezt nem szívesen hallják.
2014. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na meg kopaszodunk??? Hosszú hajam van bassszus:D
2014. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ketyegjen csak majd jólkihasználjuk mi "ronda" csávók :D Ehehhe
2014. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Még 27 vagyok csak de 6-7 évet letagadhatok én is, így hogy mostmár látom a nőkre hogy hatnak az évek, már inkább örülök is ennek, jobb fiatalosnak lenni. :-)
2014. nov. 17. 13:06
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez tök hülyeség..én 32 éves vagyok és smink nélkül úgy nézek ki mint egy tíz évvel fiatalabb, mert amolyan gyerekarcom van, meg az alkatom is nagyon kislányos, sok tizen-huszonéves csajnak van nálam rosszabb alakja..szerintem, ha egy nő ad magára, meg igényes, akkor otthon sem slampos..és ez is alkattól meg az adottságoktól függ..Van olyan, aki tíz évvel fiatalabb és sokkal öregesebb az arca, mint nekem..Na, mindegy..:)
2014. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

igen, de ne várd, h ezt egyetlen nő is beismerje, a nők nem szeretik a valóságot. ezért irkálnak butaságokat, h "jaj ez rám pont nem igaz, 60 évesen is nézhet ki szépen egy nő blabla"


egy nő 18-25 éves kora között néz ki a legjobban. ezt a legtöbb férfi így gondolja. sőt rengeteg házas férfi flörtölget fiatal lányokkal titokban.

egy átlagos 27-28 éves magyar nő bizony általában már látszik a kor.

ezzel szemben a férfiaknál más a helyzet. amíg a nők feszesen kívánatosak, addig egy férfi markánsabb arcvonásokkal.

ez a genetikai része a dolognak. a másik az meg szimpla lustaság/igénytelenség. nem sportolnak, ezért hamar elhíznak, fiatalon sokat sminkelnek, ettől még hamarabb öregszik a bőrük.

mint mondtam, ne várd azt, h egy nő ezt tudomásul vegye, legnagyobb fegyverük ( sokszor sajnos egyetlen) a kinézetük. 25 éves koruktól pedig már lejtmenet van, egyre kevesebben nézik meg őket, bókolnak nekik, nehezen tudják ezt megemészteni.

2014. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!