Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen parfümöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen parfümöt szerettek leginkább egy srácon?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 18:48
 1/6 DanteSparda ***** válasza:
a fiúk kölnit használnak nem parfümöt a parfüm az a lányoké
2014. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ami nem büdös és nem is túl erős

lehet meglepő, de nem tudom melyik ismerősöm mit használ, még soha senkitől nem kérdeztem meg

2014. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem konkrét névre gondoltam, hanem mondjuk fűszeres, édes stb.
2014. nov. 17. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:

ja értem

változó hogy melyik lánynak mi jön be, de nekem az édes

2014. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

édes, de én magamon is azt szeretem (lány vagyok). én például a nőkön is utálom az olyan parfümöket, amitől már kb fulladok, ha a közelükbe megyek.


és csomót fújkáltam, hazamentem, pár nap múlva visszamentem a boltba, és úgy választottam ki a parfümöm. nekem fontos, hogy egyedi illat legyen, ne minden második csaj/pasi olyannal szaladgáljon.

a parfümnek szerintem az a lényege, hogy passzoljon hozzád, és csak a tied legyen.

mert nekem pl tetszik a vattacukor illat is, de kb minden csaj olyat fúj magára, úgy meg már nem poén.


(ha budapesti vagy, szívesen elmegyek veled parfümöt választani)

2014. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves tőled, utolsó válaszoló, de nem pesti vagyok. :)
2014. nov. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!