Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e abban valami, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e abban valami, hogy a csajok/nők leginkább a világos/kék szemszínt preferálják, a sötét/barnát csak elfogaják ilyen felkiáltásokkal hogy "annyira azért nem rossz", meg "nem szabad, hogy számítson"?

Figyelt kérdés

Oké nyílván nem ez a fő szempont, de ha nem tetszik az ami a csávójuknak van az már régen rossz. Ahogy az is, ha ilyen felkiáltásokkal tűrik meg mint amiket fentebb írtam, mert "ez is benne volt a pakkban", de közben azért azt szerették volna, ha valami északi szemszíne lett volna (kék meg szürke meg ilyen "hej de szépek") aztán csak el van tűrve ha sötétebb van (Kivéve persze az etnikum, afrikaiak meg a délamerikai csajok náluk ez majdnem hogy "kötelező"). Hanem a "tőzsgyökeres" európaiak véleménye érdekel. (Nem a bevándorlók hanem a "retro európaiak").


Szóval adott a kérdés: Van akinek tetszik egyáltalán a sötétebb szemszín egy csávón, vagy tényleg az van amit hallok, hogy "jobb híján" "nem olyan rossz" "el kell fogadni" de közben meg senkinek sem jön be. (Fordítva hallok dícséreteket, szóval a srácoknak bejön ha egy csajnak sötétebb (nekem is) de fordítva még nem nagyon hallottam míg a kékszeműek hatalmas zászlón viszik a királyásgukat, még csasztuskát is írtak maguknak (elég undorító öntömjénezés!) "az a szíp az a szíp akinyek a szeme kík" (Ez amúgy valami árja népdal...?)


Na mindegy a kérdés adott: tetszik-e egyáltalán valakinek vagy sem? Ha igen akkor tényleg tetszik vagy csak rá van fogba (nem ér az sem most ha éppen az aktuális csávójuknak az van akkor azt éltetik most éppen hanem "általánosan" jónak tartják)



#teória #őrült #Quixote #nem teljesen beszámítható #ronda cigánybarna szemű ember #önt meg kellene ölni szokták mondogatni nekem
2014. nov. 1. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Most meg fogsz lepődni, de amikor szerelmes az ember lánya, akkor a Tátra legmagasabb csúcsáról tesz rá, hogy az illetőnek milyen színű a szeme.

De ha ennyire akarod: Jelenlegi páromnak barna szeme van és nekem így tetszik és minden eddigi kapcsolatomnak barna szeme volt. Ha te nem kellesz valakinek, az csak azért van, mert ilyen hülyeségekkel fárasztod.

2014. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az én ideálom barna szemû, fekete hajú férfi.
2014. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hát bocs, a hosszú magyarázatodat el sem olvastam, mert hülyeség a feltevés, nem, nincs benne semmi.

sosem értettem miért jó egy egész embert egyetlen testrészre vagy tulajdonságra redukálni.

2014. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 fahéjas Alien ***** válasza:

Nekem kicsit meredek, hogy te ezen komolyan ennyire elgondolkodtál...

#1 + #3 véleményét adom.

2014. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Riasztó, hogy ilyen butaságot kitalálsz, és ráadásul ennyit tudsz róla írni.


Nekem minden szemszín egyformán tetszik, szinte minden emberi szem szép. Ha kék, akkor az tetszik, hogy milyen gyönyörű kék, ha barna, akkor meg, hogy milyen szép, szelíd, "őzikés", vagy épp vad, titokzatos. A barátomnak barna a szeme, és imádom. :)

2014. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szemszin a lényeg, hanem a tekintet.
2014. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a sötét szemszín az amitől egy pasi tekintete szexi és dögös lesz ;)

17/l

2014. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6-osnál a pont! A tekintet a lényeg. Nem is tudom pontosan, hogy milyen színű a srác szeme, akiért oda vagyok, tippre barna, de a tekintete folyton itt lebeg előttem, és az az, ami mindent visz.
2014. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#1 Ezt aláírom, viszont az is igaz hogy a "szem a lélek tükre" szóval majdhogynem muszáj, hogy tetszen és elvarázsolja az embert. Nekem is vannak olyanok ami kapásból nem jönnének be mindegy kihez tartozik (szerethetem az illetőt, de mindenképp gondok lesznek, mert nem tudom eltitkolni ha nem tetszik /szürke, "kevert kék-zöld-szürke összevissza"/). Ezért gondolom, hogy fontosnak kellene lennie.


#5 Barna alatt a "majdnem feketét" értem, szóval nem az "arany" meg a "karamell" típust amit szeretnek dícsérni, hanem arra a fajtára amiben alap világosság mellett a pupilla alig látszik. És csak néha látszik ha fény felé néz az ember... (Cigánybarnának gúnyolták már, mert "nekik van olyan" :S)

2014. nov. 1. 22:46
 10/16 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Fehér bőrű, európai férfit gondoltam...

Nekem pl. taszító a kék szemű férfi. Elég a sajátom. (mármint a kék szem)

2014. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!