Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy bunkó viselkedéssel jobban felkeltem a lányok viselkedését, mintha lovagias vagyok?

Figyelt kérdés
És ezt több ízben ismerőseimtől is tapasztalom, főleg lányok válaszát várnám!
2014. nov. 17. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez izgalmasabb és kihívás.
2014. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mert ezeknek a szajháknak az kell aki leszarja őket,tőlük kérdezd hogy miért
2014. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt tapasztaltam. Ha normálisan barátkozok lekoptatnak. Ha benyögöm, hogy dugnálak, azt érdekesnek találják.
2014. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha túl nyálas vagy,azis bejön.
2014. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőket alazni kell külömben lúzernek neznek,egy db.rongynak
2014. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon megfogott egy vagány,vidám,belevaló pasi,aki eleinte kedves és figyelmes volt hozzám.Aztán kimutatta a foga fehérjét,hogy valójában milyen bunkó is tud lenni.Na ez az oldala már nem tetszik annyira,és kezdek kiábrándulni belőle.Szóval én inkább az arany középútra szavazok,amikor valaki határozott,ugyanakkor megadja a kellő tiszteletet és szeretetet számomra.
2014. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindent megadnék ha találnék egy olyan pasit aki nem kőbunkó, lusta és nem lesz ideges ha valami kicsit nem tetszik neki.. hanem egy igazi lovag akinek komoly érzései vannak, aki romantikus..:))
2014. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!