Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztosan megbántottam ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztosan megbántottam ezzel a viselkedéssel, mit tehetnék? 19/F

Figyelt kérdés
Volt egy csaj aki járni akart velem, de soha nem beszéltünk csak flörtölgettünk de nem mondanám hogyan. Az a lényeg hogy én is szerettem volna járni vele, csak nem akartam, hogy majd gondok legyenek. Mert túl sok a családi gond meg veszekedés minden hasonló meg anyám mindig beleszól a lány ügyeimbe nem tetszikegyikse neki. Pedig szerettem ezt a lányt és még úgy érzem mindig, de ez már fél éve történt, hogy tudom hogy szeret, de mondom nem is beszéltünk. És most már ennyi idő után nem tudom mit tegyek, csak szeptemberben találkozhatok majd vele. Mondjam el a dolgot neki vagy mi legyen, vagy hagyjam én bármit megteszek érte nem érdekel más véleménye.
2011. júl. 13. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel más véleménye, miért írtad ide ki a kérdésed?

Egyébként szerintem vedd fel vele újra a kapcsolatot, beszélj vele, és ne hagyd őt elveszni!

2011. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja ha nem érthető akkor itt anyámra gondoltam pontosabban.

De hogyan próbálkozzam nála? Mit mondjak vagy úgy mintha először találkoznánk?

2011. júl. 13. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!