Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy olyan fiuba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy olyan fiuba aki honapokig csak hülyitett engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy erzem, hogy nem birom ki, hogy nem szeret viszont, pedig eddig ugy tünt van valamennyi esely, hogy együtt legyünk.

2014. nov. 18. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez sokakkal megesik.Legközelebb kevesebb naivság,több elővigyázatosság!


Amúgy ez a kapcsolatmegszakítós történet ismerős.Voltam ilyen szituban,és hát ott is én voltam nagyon szerelmes.Egy napon odáig fajultak a dolgok,hogy megszakítottak velem minden kapcsolatot,csak mert reménykedtem még.Igazából nem vagy csúnya,gonosz ember,de most egy holt szerelmes nőnek mondhatod te ezt,mert nem az eszével gondolkodik.Én meg csúnya,gonosz csaj vagyok,mert bele mertem szeretni,na bumm.Jah,meg már elkerülendő személy is.Tud ám fájni az ilyesmi rendesen!Minden éremnek két oldala van...

2014. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok. a pasik többsége csak a saját önbizalmát növeli ezzel,h mennyi nőt bír meghódítani. nőljön az egoja. elfelejteni nem fogod,nem is könnyű. nekem az amódszerem,h inkább megutálom. szerencsére nekünk sok közös ismerősünk van,és mindig ki bírom pletykálni. facen folyamatosan követem,h mit ír ki. azért még szeretem,életem része volt.
2014. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hát próbálj vele nem úgy szakítani ,hogy rosszul érintse a dolog különben tovább csesztet majd.
2014. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
38%
Már látom is,ahogy egy férfigyűlölő,önimádó,sértődékeny valaki válik belőled...
2014. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!