Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Najó, eltévedtem. Minden fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Najó, eltévedtem. Minden fiú borotválja?

Figyelt kérdés
sok képet látok 16-20 éves srácokról, akiken semmi sző nincs... nekik a mellkasukon még nem is nő vagy borotválják?
2014. nov. 18. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én meg nem is nézem őket, kezdjük itt. Te miért is?
2014. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van aki igen, és van aki nem.

Alkattól, bőrszíntől, és szőrszíntől is függ.

Próbáld ki, nem veszthetsz semmit.

Ha gáz akkor nem jött be.

2014. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

van, akinek nő, de eltávolítja. van, akinek nő, és meghagyja. Van, akinek eleve nagyon kevés és van, akinek egyáltalán nem nő. az is lehet, hogy valakinek viszonylag sok mellszőre van, de nem vastagszálú fekete, szóval nem feltűnő.

egyénenként változó.

2014. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is szoktam magam borotválni, kivéve a karomat és a lábamat. Nekem egyszerűen így jobb, szebbnek találom magam, mint szőrrel.


21/F

2014. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem még egyáltalán nem nő

19f

2014. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan sosem volt :))
2014. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem a 16-21 éves generáció eléggé elcseszett lett. Tele van velük a terem az ilyen borotvált-mellkasú kopndipatkányokkal, csupasz kar, csupasz láb, de a legtöbbnél látni, hogy gyárilag olyan amilyen. A volt barátnőm ébresztett rá arra, hogy a férfi az szőrös, mindenhol! Ezt többnyire el is fogadom, de higiéniai okok miatt szerintem a hónaljat illik borotválni, a többi meg le van sz**va, kevesebb nyűg és még szexi is, akkor miért ne?

24/F

2014. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem szakállam sincs csak az állam alatt, de az hülyén néz ki.
2014. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Én egyedül hónaljnál borotválom. Nekem nem elég, hogy a mellkasom szőrös, de még a hátam, sőt kicsit a vállam is. Engem nem zavar, nem szívesen borotválnám le.
2014. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért ne álltalánosítsunk... én olyan vagyok mint egy kib4szott majom 18f :D

ja és csak a hónaljamat borotválom + néha a fanszőrömet ha már nagyon nagy :D

2014. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!