Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most meg megis mi baja van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meg megis mi baja van velem?! 15L

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel egy iskolai programon osszeismerkedtem, tok jol elbeszelgettunk, azt mondta en vagyok az egyetlen aki nem idegesitette fel az osztalybol, masnap is beszeltunk, ram is irt. Aztan egyszer csak puff.. Ram sem ir, hozzam se szol csak gonoszan mered ram, de ugy hogy tenyleg rosszul erzem magam tole. De en NEM CSINALTAM SEMMIT. Miutan beszeltunk facen a SEMMIN besertodott.(vagyis gondolom besertodott mert nem szol hozzam ugye) Mindenki massal 'normalis'(mar amilyen normalis tud lenni><)

Mi baja lehet? Mert nekem elkepzelesem sincs... O 18 eves.


2014. nov. 18. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni
2014. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy "jóakaród" akivel erről beszéltél, "felcserélte a gyújtókábeleket".
2014. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem talált eléggé érdekesnek és inkább szó nélkül lelépett, és közömbös. Nem kell vele törődnöd, ha meg nem csináltál semmit miért aggódsz?
2014. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Marmint valaki bekavart? Ketlem. egy embernek beszeltem errol csak. A legjobb baratnomnek. Az meg oda meg vissza volt hogy "Jajj de cukik lennetek egyutt".
2014. nov. 18. 17:11
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem az hogy kozombos velem.. Hanem hogy ugy mered ram mintha barmelyik pillanatban meg tudna folytani. ES EZ MEGY EGESZ NAP. Tehat erzem hogy mergea ram. Masnak is feltunt mar ez. Total kivulalloknak. Kerdeztek is miert akar engem a szemevel megkeselni...
2014. nov. 18. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Az eszedbe jutott már,hogy megkérdezd tőle?
2014. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamivel megbántottad? Úgy néz ki valamiért csalódott benned.
2014. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki semmit. Elozo nap a teli szunetrol beszeltunk, meg hogy megyunk majd jegkorizni a sulival es hogy "jajj de jo lesz". Masnapra meg ilyen lett. Es akarhanyszor oda akarok menni hozza konkretan szinte ELFUT elolem. Felidegesit. De meg csak beken sem hagy. Nem. O inkabb gyilkos tekintettel bamul.
2014. nov. 18. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha észhez tér akkor keress, ha meg nem akkor jobb nélküle. Ne fuss már utána és ne nézd. Ha így akarja akkor legyen így.
2014. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!