Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oké-oké, tudom hogy rengetegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké-oké, tudom hogy rengetegen feltették előttem ezt a kérdést, de mégis mi lehet a baj velem meg a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Mindketten normális vagyok, műveltek véleményem szerint a humorérzékünk sem rossz, mégsem kellünk senkinek... Ezt egyszerűen komolyan nem tudom megérteni. A körülöttünk lévő összes rusnya, hisztis p...ának van barátja, aki oda van értük mi meg csak ülünk és azon gondolkozunk hogy hol rontjuk el. Valakinek valami ötlet esetleg?
2014. máj. 20. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem vesztek egy embernél észre, mint hogy milyen külsőre. Nem fordítotok sem türelmet, sem figyelmet arra, hogy megismerjétek az embereket. Fogadjunk, hogy töménytelen normális értelmes, okos pasi ment el úgy melletek, hogy nem vettétek észre. Mert az izomagyu volt az elvárás. Itt a hiba.
2014. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? És mit jelent az, hogy műveltek vagytok?
2014. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi pont visszataszítónak találjuk az ilyen ostoba szerencsétleneket, akiknek egyetlen elfoglaltságuk a konditerem. Intelligens, vicces fiút akarunk, de mindegyik csak kihasznál és őszintén szólva tele a f...om.. :)
2014. máj. 20. 20:35
 4/16 anonim ***** válasza:
3 Mikor beszélgettél egy csendes vissza húzodó férfivel? dátumilag?
2014. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy nő,és főleg egy intelligens nő, nem beszél így.

Azt hiszem nagy az elvárásotok,és a kevésbé jóképű,de visszahúzodóbb fiúkat észre sem veszitek.

Nem ülni kéne,hanem elmenni ismerkedni és észrevenni azt is,aki sóvárogva néz,de nem mer megszólítani.

2014. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Most a kérdés az, hogy akartok-e privátot vicces és intelligens srácoktól vagy sem?:D
2014. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csendes, visszahúzódó férfi? Jó, azért annyi elvárásunk van, hogy ne egy szerencsétlen legyen az illető, tehát azért a férfias kisugárzásnak meg kell lennie. De szerintem ez nem nagy elvárás. Vagy lehet hogy manapság mégis..?
2014. máj. 20. 20:42
 8/16 A kérdező kommentje:
Egy nőnek férfira van szüksége. Aki meg mer szólítani. Nehogy már én szedjem föl.. :)
2014. máj. 20. 20:43
 9/16 GentLnazi ***** válasza:
Dobja tok fel egy képet h lássuk milyen a "csomagolás "
2014. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a szépek elkelnek kivéve ha kattantak :D
2014. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!