Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt az első csókja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első csókja?

Figyelt kérdés
Olyan jó olvasni az ilyen storykat. Kort, hogy mikor történt és nemet írjatok!

2014. nov. 18. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyálas. Voltam vagy 5 éves. Rossz volt. Fúj.
2014. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29 évesen, prostival, lúzerként... No, ezt is olyan jó olvasni?
2014. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen kaptam egy fiútól, aki tetszett és nagyon jó volt. Eleinte persze kicsit furcsa volt, meg izgultam is elég rendesen, hogy jól csinálom-e, de a visszajelzés alapján semmi okom nem volt ennyire aggódni. A végére már egész jól belejöttem. :)
2014. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég sz*r. Diszkóban a srác tök hirtelen odarántott magához és lekapott... Ivott rendesen, éreztem az ízét...
2014. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 évesen a vonatállomáson, egyáltalán nem számítottam rá és lefagytam. Túl korai volt, még csak egyszer kétszer találkoztunk. 14/L
2014. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21 évesen és jó volt, bár akkor nagyon furcsának és szokatlannak tartottam az érzést..de egy olyan fiútól akit szerettem és aki sok-sok kilómétert utazott értem
2014. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 evesen egy buliban a sractol aki bejott es kellemes volt es azota is ugy gondolom h o smarol a legjobban (rajta kivul 2 volt)
2014. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!