Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » életem első csókja mindegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

életem első csókja mindegy kivel történik, mert rossz lesz az első, gyakorolni kell?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül. Nekem nagyon is jó volt, egy nálam jóval idősebb sráccal, aki nagyon jól csókolt.
2011. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség, a 100. csókod ugyanúgy lehet rossz, ha a partner (vagy te) ügyetlen, vagy ha egyszerűen nem vagytok egymásra hangolódva. Ugyanígy az első is lehet tökéletes. A partnertől nagyon sok függ.
2011. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell hogy rossz legyen. Nekem az első kimondottan jól sikerült. Szerintem ez partner kérdése. Van aki elsőre jól csinálja és van aki a századikra is rosszul.
2011. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is szuper volt az elsö csók....

Elvoltam töle varázsolva. :D

2011. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem is ász volt az első csók!
2011. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak hát 18 vagyok és nincs tapasztalatom,sose volt barátom.és van most valaki 38éves pasi,és félek hogy.szánalmas lesz h nem tudok csokolozni
2011. júl. 17. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a gáz a sztoriban, hogy nem tudsz csókolózni, hanem, hogy 38 éves pasival kavarsz...
2011. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát igen 38 évesen egy kicsit idös hozzád..Nem lehet,hogy csak le akar fektetni???

Esetleg nös????

Ha igen hagyd a fenébe...

Keress magadhoz korban illö pasit.

2011. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ha ekkora problémát jelent ez neked, akkor beszéld meg vele :)

én érdekesnek tartottam, hogy 14 évesen az osztályból csak nekem nem volt barátom meg ilyenek, de aztán szóltam előtte, hogy még életemben nem csókolóztam, a srácot meg már jó ideje ismerem, szóval tudta, hogy milyen szerencsétlen vagyok és segített :)

2011. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem az első csókom katasztrófa volt :D Tudtam, hogy mit kell csinálni, de olyan fura volt, és nagyon megijedtem, hogy nem csináltam semmit, csak a pasi nyelve mozgott. Arról nem beszélve, hogy olyan trauma ért ez által, hogy évekig nem mertem csókolózni :D Kiráz a hideg, ha belegondolok! Egyébként a tükrön lehet gyakorolni, én is azt tettem! :) Jó tanács: dugd át a nyelved rendesen, körbe-körbe mozgasd és néha nyelj is közben, mert annál rosszabb nincs, ha csucsog a nyál. Sok sikert!
2013. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!