Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg szexkapcsolat, de ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg szexkapcsolat, de ezt mondta, mire véljem?

Figyelt kérdés

Azt mondta fogunk még róla beszélni, de: tudja, hogy nem volt definiálva ez az egész és csak úgy megyünk bele, mint a gyerekek.

Viszont azt mondta kezdtek érzései lenni és egyébként sem akarja, hogy ez csak a szexről szóljon, de ne is legyen túl komoly, majd megbeszéljük.


De lehet ilyesmit hosszú távon, hogy pont a kettő között lavírozunk valahol és mindenki jól érzi magát? (Persze ezt nőként nem tudom elképzelni, de lehet, hogy a férfiaknak megy?)


2014. nov. 18. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Lapátos srác! Hordd el magad! Itt egy vödör!
2014. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nekem ehhez sok lapátra lenne szükségem.

nem hinném, hogy maradt raktáron, annyit elosztogattál már.

sebaj, ne bánkódj, majd legközelebb.

2014. nov. 18. 22:22
 3/8 anonim válasza:

írj privátba nekem is van egy ilyen szexkapcsolatom kitárgyalhatnánk ha gondolod

L/20

2014. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egy darabig vicces, de ez már inkább szánalmas mint vicces trollkodás..

legalább valami változatosságot vinnél bele, de gondolom az agyi kapacitásod itt éri el a maximumot.

2014. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
# 5: Te Fahéjas Alien vagy, vagy csak hasonlít a nevetek?
2014. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van bőven. Milyne színűt kérsz? Van neon zöld is.
2014. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Férfiaknak megy. Definiáljátok, hogy közben lehet-e az igazit, vagy akár kalandokat keresni. Esetleg kizárólagosság, és ha valaki mást mást akar, akkor dobbant.
2014. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is volt valami ilyesmi, nem volt hajlandó definiálni, mindig csak azt mondta, majd ahogy alakul. Tehát nem voltunk hivatalosan együtt, mégis mondta hogy szeretlek, bemutatott a szüleinek, párként viselkedtünk ismerősök előtt is... aztán kiderült, mi is volt ennek a lényege. Nem kellett szakítania velem, amikor képbe került más, én még csak ki se akadhattam, hiszen ezek szerint még csak meg se csalt.. csak egyik napról a másikra eltűnt.
2014. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!