Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gratulálok minden KEDVES...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gratulálok minden KEDVES pasinak! Na ki tudja miért?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 14:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

és mi van a nem kedves pasikkal? ők nem kapnak gratulációt???


majd én! Gratulálok MINDEN férfinak! (nem csak a kedveseknek!)

2014. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tartom, ahogy a nő napot is.
2014. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nincs mit kérdező :) Apróság valóban, de jelentőséggel bír :) (gondolunk a másikra jelleggel)
2014. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Minden pasinak gratula! Ez egy apró figyelmesség ugyanúgy mint a nőnap! Cak egy pillanat hogy azt mondod gratulálok, boldog nő/férfinapot! És a másiknak jobb lesz egy kicsit a kedve! A sajátod is! Talán! Vagy nagyon naiv vagyok!? Vállalom!
2014. nov. 19. 14:34
 15/25 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam köszönteni a nő ismerőseimet nőnapon, mert tudom, hogy ez társadalmi elvárás és nem akarom megbántani őket, de amúgy hülyeségnek tartom. Különben meg tudom, hogy vannak olyan nők is, akik nem szeretik. Akkor meg elég hülyén néznék, ha valaki engem köszöntene meg férfinap alkalmából. :P
2014. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

hát nekem nem lett jobb a kedvem ettől :)

1. nem tartozom ebbe a kategóriába :D

2. nekem ez a nap ugyanolyan mint a többi, a szülinapom is ugyanolyan mint a többi :)


de azért, jó, hogy figyelmes vagy :) én még azt se tudtam, hogy ma ilyen nap van :) na talán ettől igen, hogy figyelmes vagy :) de magától a kívánságtól nem :)


és neked és legyen szép napod :)

2014. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
kiadsam333 Sajnálom , hogy nem tudtam sokkal jobbá tenni a napodat! Ez örök bánatom lesz!
2014. nov. 19. 14:41
 18/25 anonim ***** válasza:

"na talán ettől igen, hogy figyelmes vagy :) de magától a kívánságtól nem :)"


és miattam nem érné meg bánkódni :P (tudom, hogy csak ironizáltál :D)

2014. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hát nekem rohadtul nem lesz jobb ettől a hülyeségtől a kedvem. Egyébként sincs soha rossz kedvem.

"Sohasem volt szar napod, csak nem láttad a szépet. A nap 24 órájában szebbnél szebb az élet!"

2014. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a figyelmesség nem itt kezdődik, de ebben a végtelenül felületes társadalom hiába magyarázom, mert csak hülyének néznek. Itt ha valaminek szellemi mélysége van, az már egyből "negatív", "pesszimista"... Pedig csak nem hozza a megszokott képmutatást, amihez hozzá vagytok szokva.
2014. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!