Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-nők, mennyire tetszene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők, mennyire tetszene, ha a mai fiúk is az ókori görögök módszerével szereznének tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Az ókori Hellász egyes városállamaiban megszokott volt, hogy a fiatal fiúkat idősebb férfi tanítóik vezették be a szexualitás világába. A dolog nem csupán a puszta élvezetekről szólt; ezen az úton adták át tudásukat az idősebbek a fiataloknak, melyet ők később feleségeiknél is felhasználtak, a másik oldalon való lét megtapasztalása bizonyára sokat segített nekik. Szerintetek a mai fiatal srácoknak is hasznos lenne, ha az idősebb férfiak megmutatnák nekik a szexualitást, mielőtt nőkkel lennének?

2014. nov. 19. 14:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok, de szerintem is ez egy borzasztó ötlet. Egyrészt nem mindenki akar szexuális kapcsolatot a saját nemével, másrészt nem mindenki akar szexuális kapcsolatot egy "apám is lehetne" pasassal.
2014. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem mindenki szeretne a saját nemével kapcsolatot, ez nem is erről szólna. Az élet tele van olyan dolgokkal, amit nem szeretnénk, mégis el kell viselnünk a "nagyobb jó" érdekében, ez erre is megtanítaná az ifjakat.
2014. nov. 21. 01:24
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"mégis el kell viselnünk"


Kötve hiszem, hogy a nemi erőszak és a molesztálás az "el kéne viselni" kategóriába esne. Ugyanis ha egyszer nem akarja valaki, akkor bizony erőszak.

2014. nov. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
43%

Azt hiszem annyira nem éreztem volna rosszul magam ebben a korban ;)


25/F

2014. nov. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
"Kötve hiszem, hogy a nemi erőszak és a molesztálás az "el kéne viselni" kategóriába esne." Ez csak a jelenkori törvénykezés kapcsán igaz, akkoriban a törvénykezés nem foglalkozott az erőszakkal/ az ilyesmit nem tekintette annak. Ha ez egy társadalmilag elfogadott norma lenne, nyilván senki nem tekintené annak, és a törvénykezés is ehhez igazodna. Te most azért tekintesz így erre, mert most nem ez az elfogadott norma. Ami viszont koronként változik.
2014. nov. 21. 14:00
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Te most azért tekintesz így erre, mert most nem ez az elfogadott norma."


Nem, azért tekintek így erre, mert ép az elmém. A törvények nem véletlenszerűen változnak, hanem azért, mert a többség ezt így tartja helyesnek. Tehát eleve az emberek nem tartják elfogadhatónak az erőszakot. Legalábbis itt nem.

Ha szerinted ez a normális, ki lehet költözni Indiába meg egyéb mesebeli országokba. De ott is óvatosan, mert nem mindenki rajong a "normáért" odakint sem.

[link]


Kíváncsi lennék, ha az lenne a norma, ha az erőszakolókat az áldozat büntetlenül kiherélhetné, akkor mennyire lennél lelkes.

2014. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, pont azt írtad le más szavakkal, amit én mondtam...
2014. nov. 22. 00:20
 18/18 anonim ***** válasza:
Kiráz a hideg a gondolattól is! Brrrr Engem 18 éves koromban egy 45 éves NŐ kapott a lába közé....hát alaposan kitanított , pasitól nem tanultam volna meg hogy egy nőnek többféle orgazmusa is lehet!
2014. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!