Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon érdekelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon érdekelnek a szilikoncicik és meg szeretnék egyet közelebbről is vizsgálni, ötletek?

Figyelt kérdés

Én picit defektes vagyok szerintem, de nagyon bejönnek a szilikoncicik :) Hihetetlen jól tud kinézni egy jól megcsinált szilikoncici, szinte jobban is tetszenek, mint az eredetik :O Kicsit rápörögtem sajnos a szilikon témára.

Szóval nagyon érdekelnek a szilikoncicik, de sajnos nem volt még alkalmam megfogni egyet. 20 éves fiú vagyok, az ismerőseim között nincs szilikonos lány sajna.

Gondoltam, hogy elmennék egy szilikonos kurv ához, és neki megtapiznám, de mégis milyen lenne már ez, meg kurv ának nem szívesen adnék pénzt semmiért :S

Van ötletek, hogyan tudnék megtapizni egy szilikonos cicit?



2014. nov. 19. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
esetleg magadnak csinaltatsz es tapizhatod:)
2014. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az szőrös lenne, nem olyan jó.
2014. nov. 19. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Menj el egy szilikonos r.ibihez!

En is csak igy tapasztalatom meg,átlagos nőnek nincs ilyenre pénze,akinek meg telik Ra,nem veled fog szóbaállni!

2014. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy kicsit szélesítsd az ismereteidet a prostituáltakkal kapcsolatban (szociális témákörben), azért kapásból ne írd le őket ennyire.


Szóval inkább fizesd meg azt a tapit. Aki testképhiba miatt csináltatta meg, nem biztos hogy akarja, hogy megfogd neki.

2014. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pedig szívesebben adnék pénzt egy olyan nőnek ezért, mint egy riba ncnak.

Gondoltam még, hogy ilyen rúdtáncosnak, de őket meg nem nagyon lehet fogndosni, pedig az már jobb komprpmisszum lenne.

2014. nov. 19. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg prostituálthoz kéne menned, ilyenre szinte semmi pénzért, akár egy ezresért vállalkozni fognak, mert 5 perc alatt letudjátok. Ha nagyon félsz megérinteni, ne legyen vágás a tenyereden és utána alaposan kezet mosol. Ettől ódzkodsz, ez nem hangzik túl jól. Rendben. De akkor tudsz jobbat ami reális?


Közértben észreveszel egy gyanúsan szilikonmelles nőt, és majd ő hagyni fogja?


Egyébként mivel téged ez nem zavar, sőt kimondottan vonz, kezdj kapcsolatot egy ilyen nővel, bizonyos helyeken kiemelten fogsz találni belőlük. Egyébként, 20 éves vagy, és a kérdésben legalább ötször így írtad, cici. Ez nagyon esetlenül és kamaszosan hangzik. Miért nem lehet mellet mondani?

2014. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Reménykedek benne, hogy jön valaki, akinek van egy jó ötlete :)

Nem a fertőzéstől félek vagy ilyenek, de én azért eléggé lenézem a kurv ákat, így nem szívesen adnék nekik egy forintot sem.

Cicinek pedig azért írtam, mert ezek a szilikonos mellek ilyen kerek, formás dologként élnek a képzeletembe, amihez én a cici szót társítom.

2014. nov. 21. 15:31
 8/8 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem 1-2 ilyen hölgyet, de kb mindegyik minimum le akart cumizni, velük meg ehhez nagyon nincs kedvem :S

Esetlege szembejutott még a sztriptíz klub vagy hasonló. Ott szerintetek sikerrel járnék tapi ügyben?

2015. febr. 19. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!