Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy fiúval középsuli alatt nem volt közös társaságunk, én is másokkal barátkoztam, ő is és amikor hozzám szólt, akkor is inkább csak bántó volt, viszont amikor az osztállyal valami sulin kívüli program volt, és részeg volt, akkor odajött és kifejezetten kedves volt, mondta, hogy menjek el megnézni egy meccsét, illetve egy buliban ahová barátnőmmel mentem, ő is ott volt, szintén részeg volt, odajött, kedvesen köszönt, meg lehet, hogy beszélgetni is szeretett volna, de én meg csúnyán elküldtem, mert az lebegett a szemem előtt, hogy józanul hogy beszél velem, nem az, hogy részegen kedves.


Mit gondoltok, ez csak az ital mellékhatása, hogy részegen kedves velem (azt nem tudom másokkal hogyan viselkedik részegen), vagy esetleg tetszek neki, de józanul nem mutatja ki.


2014. nov. 19. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt mondják a részeg ember őszinte, az hogy sértő volt veled szerintem annak a jele hogy tetszel neki csak ő szégyenli kifejezni, és amikor iszik feloldódnak a gátlásai és könnyebben próbál felét nyitni :) szerintem tetszel neki.


21F

2014. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!