Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha kicsi mellem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha kicsi mellem van, akkor nyáron nyugodtan hanyagolhatom a melltartót?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre is bocsi a hülye kérdésért! :D

17 éves vagyok és 70/A a méretem. Arra gondoltam, hogy úgysincs nagyon semmi, amit tartani kéne és kényelmesebb is lenne anélkül. Oroszországban sok nőt láttam nyáron melltartó nélkül. Itt mit gondolnak erről az emberek? Nem fognak megbámulni?



2014. nov. 19. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg sportmelltartó? Az is szexi. :)
2014. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De de, a cici az cici még ha kicsi akkor is. Van erről egy dal: https://www.youtube.com/watch?v=Jne64GVVhnM
2014. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hááát... Szerintem a bimbik (vagy a kidudorodásuk) akkor is látszanának, főleg ha mondjuk felizgulnál, vagy ha olyan anyagból készült felső lenne rajtad, hogy kidobná a bimbóidat.
2014. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem a nőkön legyen melltartó. ha a véleményem érdekel, szerintem igénytelen, amikor ott van egy kis adottságú csaj pólóban, és a bimbója ki tülemkedik a pólójából, mert nincs rajta semmi melltartó féleség.

mert attól hogy zsírréteged nincs akkora ott, attól még bimbó van, és nőiesen működik, ergo hidegre, ingerre, mozgásra hegyesedik.

2014. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne hanyagolhatnád. Ha neked úgy kényelmes akkor ne vedd fel. Nyilván nem átlátszó felsővel fogod felvenni, szóval kb senki nem fog tudni róla.
2014. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd el nyugodtan, szexi az
2014. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem izgató ha kitüremkedik a bimbó :D Elkapnálak :D
2014. nov. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a látszó,vagy észlehető bimbik szerintem izgatóak.

hanyagold nyugottan,a vásznat az festőknek kell.

2014. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is viszonylag kicsi, 75/B de volt olyan is, hogy a 70/A simán nagy volt rám(!!!) Soha nem hordok nyáron melltartót, mert eleve nehezen viselem a meleget, fullaszt és dörzsöl. Mivel derék merevítőt hordok, mindig kell egy atléta vagy ujjatlan felső a felsőm alá, ezért nem gond. Esetleg sötét felsők alá semmit sem veszek fel, hogyha nem megyek hosszabb távra. Simán hagyhatod a melltartót a bánatba... A lényeg, hogy ne szégyelld és érez magad nagyon jól a bőrödben!!! 22/L
2014. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!