Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mije van azoknak a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mije van azoknak a pasiknak akik ezekkel az igazán jó, feltűnően szép csajokkal járnak?

Figyelt kérdés
Nyilván egy szalonképes külső alap, de mi még? A pénzt ne mondjátok, az van amikor igaz, de nem mindig.
2014. nov. 19. 23:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
feltűnően szép csajokról van szó egó etel :) nem szabad magadra venni.
2014. nov. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Herótom van már ettől az önbizalom hülyeségtől. Ismerek rakás embert akinek semmi önbizalma, mégis ölükbe hullanak a csajok.
2014. nov. 20. 00:20
 13/21 anonim ***** válasza:
nem gyakorin kérnek tanácsokat
2014. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11%
mert minek neked a bombázó?hogy kihasználjon megcsaljon és te olyan tökéletes vagy mi?hát kétlem!tudod nem minden a külső!de ilyen ember nem is kéne akit csak a külső érdekel..
2014. nov. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mert amelyik csaj jól néz ki, az biztos megcsal? :D Amúgy meg, bocs, hogy az tetszik, ami, ezért aztán nem fogom szégyenleni magam.
2014. nov. 20. 00:50
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

En jo csajnak tartom magam, es eddig ronda pasijaim voltak... Hogy miert? Mert nem kell attol felnem h vmi fullosabb csaj utan koslat. Aztan rajottem h ezek a legszemetebbek is.. Most vegre magamhoz illo part talaltam, es egyedul mellette erzem azt h na o nem hagyna el masik lanyert.

De am neha en is pislogok h egy gyonyoru csak miert jar egy csunya fiuval... Vagy forditva. Szovalfura.

2014. nov. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem úgy gondolkodnak, mint te... nem szorulnak rá, hogy feltegyenek ilyen kérdéseket. Eszükbe se jut.

Neked sose lesz olyan csajod, ez van, ébredj fel....

2014. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ja, és az ember gondolkodása az egy vákuumban keletkezik tök magától. Mindenkit a benyomásai alakítanak, nem tudom miért lennék kevesebb azért, mert engem rosszabbak értek. Én se tenném fel ezt a kérdést, ha sikeresek lettek volna az eddigi próbálkozásaim.
2014. nov. 20. 12:39
 19/21 anonim ***** válasza:
Tudod, ez olyan, hogy lehet álmodozni, de ha egyszerűen nem teheted meg, hogy kivitelezd, nem kaphatod meg, akkor lejjebb kell adni a
2014. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
az igényekből, és a saját kategóriádban keresgélni.
2014. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!