Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet értelmes, szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet értelmes, szép, normális 22-25 éves csajokkal ismerkedni Bp-n?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat várnék.
2010. okt. 19. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes

Szép

Normális

Ezek közül mindig csak kettőt választhatsz! ;)

2010. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Én srác vagyok, de nem értek veled egyet. Vannak szép, intelligens, normális lányok, csak egyrészt nagyon ritkák, másrészt pedig MINDIG foglaltak. Ha esetleg valamiért még nem foglaltak, akkor pedig ezren állnak sorba értük... szóval a válasz: bárhol találhatsz, de az az ajánlatos, ha a baráti körödet szélesíted, mert ha belekerül egy ilyen lány, előnyödre válik, ha az ismeretségi köréhez tartozol, mert úgy meg fog benned bízni jobban mintha egy idegen lennél.

A könyvtárat / jógát / tánctanfolyamot nem ajánlom, mert ott is általában foglalt nők vannak.

2010. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül baj az , ha egy lány foglalt,hiszen lehet, hogy már rég otthagyná a barátját csak:

1: nem akar egyedül lenni.

2: nincs jobb a jelenleginél.

Ezért fel kell kelteni valamivel az érdeklődését, figyelmét és akkor majd szakít a barátjával. Egy haverom szokta mondani nem kell ehhez más csak SÁRM és kész.

2010. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy az Astória környékén és a Móriczon szebbnél szebb lányok mászkálnak. Leszólítod őket valamivel és kész.

Kérdezd meg , hol van háztartási bolt vagy hasonló. Most csak mondtam valamit. Lényeg csak nyitott kérdéseket tegyél fel, amelyre kifejtet válasz adható. A Zárt kérdésekkel nem mész semmire.

2010. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nyitott, kifejtendő kérsédeket tegyél fel. Én annak idején a belvárosban különböző boltokban szólítottam le vagy több száz csajt, és úgy sikerült a mostani barátnőmet megtalálni :) Az a lényeg, hogy egyből kötődjön a kérdéshez amit felteszel, tehát például kifejted, hogy a húgodnak veszel ilyen és ilyen ruhát, és hogy őt melyiket ajánlja... vagy magadra fújsz kétféle pafrümöt és kéred szagolja meg, melyik finomabb illatú stb.. vagy könyvesboltban megkérdezed ugyanezt...


Az a lényeg, hogy valódi, kifejtendő kérdéseket tegyél fel, amibe a lány gondolkodva belekapcsolódik. Utána márcsak magabiztosan kell viselkedni, telszámot cserélni, és ennyi :) A válaszokból meg kiderül, melyik lány mennyire intelligens.

2010. okt. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!