Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy a buszsofor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a buszsoforok a nagyon szep csajokkal mindig viccelodnek?

Figyelt kérdés
Most nem ugy ertem, hogy a sofor mellett ul, hanem ugy, hogy hanem ha mondjuk felszall, vagy ha kerdez valamit. Miert van ez?
2012. dec. 10. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
A buszsofőrök mindenkivel viccelődnek, mert amúgy kib@szott monoton a munkájuk...
2012. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne mindenkivel. Mert az egyik csajjal(akit ismerek) minden egyes uton hulyul, vagy valami vicceset mond neki, de pl velem meg kb 4-5 nagyon jo baratnommel soha nem viccelodik. Pedig en 3 eve mindig veluk utazok, a csaj meg csak par honapja.
2012. dec. 10. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a buszsofőrök viccelődnek, a számukra szimpatikus "csajjal"!

A miértje talán a biológia, ez a válasz korfüggő...

2012. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor kezd viccelődni a sofőr, ha egy lány mosolyogva száll fel, mosolyogva köszön :) Saját tapasztalat...
2012. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Az utolsónak igaza van, de szerintem 2 okból van ez. Az egyik, hogy vhonnan ismeri (leírtak alapján nem valószínű), vagy a csaj tényleg köszön a buszsofőrnek, nem pedig csak felszáll, és helyet keres. Ha nagyon beszélgetni akarsz vele (mivel úgy látom ez zavar téged), akkor köszönj neki mindig, s állj meg az ajtóban, bár mivel bnőiddel utazol, szerintem az ő társaságukat keresd inkább, mint a buszsofőrét :)
2012. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat ami azt illeti a csaj nagyon sokat mosolyog, sokat viccelodik es nevet...
2012. dec. 10. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor a csajjal mindenki viccleődik, jól elvan - kivéve a gerontonemezis öregasszonyok meg a magamfajta félőrültek akik irigyek az ilyen emberekre.
2012. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt de észrevettem énis,hogy ezek a buszsofőrök nagyon tudják adni a dumát. Nem csak jónővel, de valahogy vannak, akik furcsamód beszélnek utasokkal. Ahhoz képest,hogy utassal beszélni tilos a szabályzat szerint. Én nem is értem hogy lehet ez?! Ha én buszsofőr volnék, biztos nem szolnék senkihez. Nem is értem egyáltalán, hogyan alakulnak ki sofőr és utas közt ezek a beszélgető viszonyok. Csak úgy odamegy a nő, vagy én nem értem....
2012. dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam pár szót váltani néhány buszsofőrrel. Van aki helybéli és azért, de van pár idegen is, akikkel látásból imerjük egymást.

A titkos mondat pedig, amivel a buszsofőr simán elindítja a beszélgetést, az pedig úgy fest, hogy: "De csinos vagy ma", hozzámixelve egy mosoly. Nem nagy ördöngősség. És el nem tudjátok hinni, hogy ez egy nőnek mekkora dicséret. Egy férfi megdicséri. Már megéri buszra szállni :D És akikkel beszélek, nem adoniszok, hanem hétköznapi férfiak, harmincvalahánytól ötvenvalahány éves korig. Nekem is jó érzés a dicséret és a mosoly, ugyanígy nekik is jó érzés, mivel elég monoton a munkájuk.

De amúgy lehet bármi a foglalkozása egy férfinek. Ha megdicsér egy nőt, aki mindegy, hogy szép vagy nem szép, simán elindíthat egy beszélgetést. Persze az utcán odamenni és "de csinos vagyolni" nem pálya.

2012. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!