Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elutasítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elutasítja a szerelmem a közeledésemet és a segítség nyújtást tényleg segíteni akartam neki és most megbántott mit tegyek?

Figyelt kérdés
jártunk 11 hónapig majd szakítottunk és most eléggé hiányzott és írtam neki, de ő elég elutasító volt és azt írta kivan készülve idegileg és hogy fogyott, szerintem anorexiás és mondtam forduljon orvoshoz és hogy vele szeretnék lenni. de ő elutasított és nem kér a segítségemből egyedül akar lenni mit tegyek magam alatt vagyok tényleg nem szeret már? Hogy lépjek túl ezen? vagy hogy kerülhetnék újra közel hozzá?Tényleg nem érdeklem őt már?

2014. nov. 19. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress mást, olyant, aki megérdemel.
2014. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem sajnos már nem érdekled. Ezen már nem változtathatsz.


Marad a kínzó kérdés: Vajon lesz-e még akit érdekelni fogsz?

2014. nov. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kössz olyan kedvesek vagytok...igen biztos hogy lenne..

olyan jó hogy ilyen tapitatosak vagytok..

2014. nov. 20. 00:08
 4/5 anonim ***** válasza:
én őszinte vagyok, nem kenyerem hogy összevissza hazudozzak. Persze mondhatom hogy mindent bele úgyis visszahódítot... Mikor tudom hogy nem fog megtörténni. És nem miattad. Ennek már vége, be kell látnod.
2014. nov. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:(
2014. nov. 20. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!