Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy egy lány (aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy lány (aki jól néz ki) odavan egy fiúért aki viszont elutasítja?

Figyelt kérdés

"A lány szerette, A fiú nem.

A lány felnézett rá, A fiú nem.

A lány szerelmet vallott, A fiú megalázta.

A lány sírt végette, A fiú kinevette.

A fiú csak akkor jött rá mit tett,

Amikor a lány sírjára virágot tett..."


Megállja a helyét ez az idézet?

Nem tudok olyanról hogy egy lány küzdött volna egy fiúért.

Általában a fiú van oda a lányért. Egy szép lánnyal sokan össze akarnak jönni, tud válogatni, nem kell más után futnia.


2011. okt. 10. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztosan van, és nem is egy.
2011. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sok plátói szerelmem volt,pedig elvileg jól nézek ki. Egyébként is ugye mindenkinek más tetszik. Lehet az a jó csaj,a srácnak pont nem jön be. Van ilyen.
2011. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos van, én vagyok rá az élő példa...Nem tudom nálad kik tartoznak a "jól néz ki" kategóriába, én nem vagyok egy szépség, szerintem inkább átlagos, de az a vicces az egészben, hogy pont a srác mondja mindig, hogy milyen szép vagyok...


23/L

2011. okt. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!