Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis a nők később mit várnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis a nők később mit várnak a férfiaktól azok után, ahogy kikosarazták őket rengetegszer?

Figyelt kérdés

Sok lány, nő el sem képzeli, mennyi visszautasítást kap egy fiú, férfi az élete folyamán, és mennyire gerinctelen módon oldja meg ezt a legtöbb lány, nő.

És persze hogy az olyanokkal is, akik nem igazán érdemelnék meg.

És ezek után ha lepaktálnak valaki mellett, családot akarván alapítani, azt várják, hogy majd szépen körülrajongja őket továbbra is a férfi.

Aztán meg mennek a hisztiző kérdések a férjekről a családi kapcsolatok kérdéskörbe, hogy :"a ti féjetek is oan disznyó, mint az enyim?"



2014. nov. 20. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Bocs,de eleg primitiv lehetsz!Ha ez a nézeted sose lesz normális párkapcsolatod!
2014. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk tanulhatnának jó modort, keresgélhetnének a saját súlycsoportjukban, később pedig megbecsülhetnék a családjukat, ha már annyit dolgoztak érte.
2014. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rékcsi ***** válasza:
48%
A pasik is szoktak csúnya dolgkat művelni a csajokkal, és ez fordítva is igaz! Nem kell itt a rinya egyik féltől sem, nem csak ilyen pasik és csajok vannak, akik meg ilyenek, azok megérdemlik egymást, akik meg rendesek azoknak esélyük van egy rendes párkapcsolatra. Ennyi.
2014. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
pl azért, mert lehet, hogy sok lány csúnya módon koptat le egy fiút, én sosem tettem ilyet, mindig igyekeztem minél kevésbé megbántani. ha én így viselkedtem tehát, akkor én semmivel sem szolgáltam rá arra, hogy velem ne így viselkedjenek. ha veled egy lány csúnyán bánt, akkor VELE szemben esetleg megértem, ha nem vagy rendes, de azokkal, akik még csak nem is láttak, azokkal nem értem, miért kellene szemétnek lenned, csak mert nők? nem mindenki olyan, és valószínűleg te keresed fel folyamatosan azt a kört, amelyik bunkó módon utasít el. Vagy a finom elutasítást nem érted meg. sok ilyen van.
2014. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem már sokszor utasítottak el férfiak, szóval én el tudom képzelni. :D Ebben azért én is hibás vagyok/voltam, nem vagyok épp nőies (leginkább viselkedésben nem). Valamennyit már javítottam ezen.


De ne általánosíts, légyszi. Nem vagyunk mind felszínes, kétszínű szemétládák. :D Én egy olyan párkapcsolatot szeretnék, ahol kölcsönösen rajongunk egymásért. ^^


Ha lenne férjem, és bajom lenne vele, akkor vele játszanám le, nem picsognék másoknak. Szóval ne ítélj el minket kollektíven, én pl. nagyon kedvellek Titeket annak ellenére, hogy van egy pár paraszt fajankó.

2014. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!